Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan mudi kennelt,...

Tudtok olyan mudi kennelt, ahol már megszülettek vagy már eladóak a kiskutyák?

Figyelt kérdés
Nem türelmetlenségről van szó, de jó lenne,ha nyáron már velünk lehetne,mert kinti-benti kutyusnak szeretnénk és a szobatisztaságot suliidőben nehezebb megtanítani.Próbáltam keresgélni,de eddig nem nagyon találtam,ha valaki tudna,előre köszönöm!

2013. júl. 21. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
A bhíresebb kenneleknél előre kell jegyezni a kutyát, amig vemhes az anya. Mikor megszülettek, akkor lehet kiválasztani Őket. Szóval így nem igazán kapsz kutyát, max ha "kimaradt" egy kölyök, az még megveheted. Esetleg Mudi fajtamentés. De a teszvesz, apród, vatera, jellegű kutyákat nem ajánlom, mert azok nagyrészt szaporítótól vannak, gyenge idegrendszerű használhatatlan kutyák. Ha szaporítótól vásárolsz, azzal a munkályát támogatod a kiadott pénzzel. A mudi kiválló sportkutya, agility, frisbee, dogdancing, terelés érdemes ezt kihasználni
2013. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

érdeklődj nála, ha épp nincs is kiskutyája, akkor biztosan tud ajánlani valakit.


[link]

2013. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos ez most lett eldöntve,szóval kimaradt kiskutyusokat keresek...meglátjuk.
2013. júl. 21. 23:24
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Szia, nem tudom, hogy ez a kennel mennyire számít jónak, egyáltalán nem értek a mudikhoz, de itt még van 2 májusi kölyök. [link]
2013. júl. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mudiból főleg nem érdemes kimaradtat venni, nagyon kell vigyázni a jellemére. Ha nincs megfelelő kutya, akkor vesztek jövőre. Ha elég fontos, hogy jó legyen. Meg aztán a legtöbb tenyésztő nagyon vigyáz a kutyáira.

Más: nekem az egyik mudim novemberben született, kb 15 cm hó volt amikor elkezdett szaladgálni. Először kinti kutya volt, majd kinti-benti, ami minden gond nélkül ment és makkegészséges.

2013. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link] / Almok / Eladó kölykök


[link]


[link]


[link]


Most hirtelen ennyi, nem biztos hogy mindegyik aktuális még.

2013. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Előző vagyok, még néhány eszembe jutott.

2013. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2013. júl. 22. 13:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit! Remélem találsz köztük neked megfelelőt, de itt van még két hirdetés, bár én úgy emlékeztem hogy ők már elkeltek, de a hirdetés még mindig kint van, szóval nem biztos:


[link]


[link]

2013. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!