Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kutyátok is utálja a...

Ti kutyátok is utálja a cigányokat?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hónapos kistestű kutyám és ha cigányt/félcigány jön felénk és mondjuk még csattogós papucs is van rajta akkor elkezd morogni meg acsakodni rá és megindul felé.A cigányoknak persze ez nem tetszik is bepofáznak vagy szúrós szemmel lesnek vissza ránk hogy mit képzelünk.Nem tudom erről leszoktatni valamit utál bennük.

2013. júl. 30. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kutya megérzi ki a rossz ember.
2013. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem, csak megérezte, hogy aki felétek jött, az rossz ember volt.


Az én kutyám pl. nem szívesen van a neveletlen, visítozó gyerekekkel. Az egyik unokatesómnak a lánya el van kényeztetve és a kutyám egyszerűen nem foglalkozik vele, nem simul hozzá. A másik unokatesómnak a lánya (5 éves) meg van nevelve, őt nagyon szereti a kutyám, mindig a nyomában van és ragaszkodik, hogy simogassa meg.


Érdekes :D

2013. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyváros szélén lakom egy kertes házban, itt a környéken szinte mindenkinek van legalább egy kutyája. Ebből kifolyólag azt is hallom mindig, ha két utcányira gyűjtik a romák a fémet a lovaskocsival... és érdekes, hogy egész másképp is ugatják meg őket, nem csak a mi kutyáink, de a többiek is. Szóval már a hangjuk alapján lehet tudni, hogy néhány akármilyen erre járót ugatnak meg, vagy épp a cigányokat.
2013. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a szagra megy :D
2013. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, a cigány akkor is beszól, ha a kutya csendben van. Én épp ma este vesztem össze egyel, de ez nálunk sajnos mindennapos. Legszívesebben odamentem volna és kinyírtam volna.
2013. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém szereti őket csak sosem bir egyszerre megenni egyet.
2013. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nah akkor nem vagyunk egyedül.Másik érdekes dolog, hogy van egy cigó szomszédunk, aki harci kutyát akar nevelni az amstaffjából, de a kutya nem igazán alkalmas rá mert barátságos.A mi kutyánk elsőnek barátságos volt vele, de mostanában morog arra is, pedig jól kijön mindenféle kutyával, de szerintem azért acsakodik erre is mert a cigók ott vannak vele.A kedves szomszédnak nem tetszik ez a dolog és közölte, hogy agresszív a kutyánk.
2013. júl. 30. 22:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyémek senkit se utálnak, de a cigányok mégis nagyívben kikerülnek minket.
2013. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is megugatja pedig elég félős kutyus de csak a cigányokat.(biewer yorkim van)
2013. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Valletta ***** válasza:

Nekem van erre egy példám. Találtunk egy retriever jellegű kutyát, aminek a nyakán lévő madzag már belevágott a húsába, így befogadtuk. A végletekig szelíd, barátságos, megadó kutya volt, mindent eltűrt, bárkinek. Mikor már tudtunk sétálni menni, egyszer csak arra jött egy lovaskocsi pár cigánnyal rajta. Nem szóltak be semmit, hangosak sem voltak, a kutya mégis olyan gyilkos indulattal ment volna nekik, amilyet én még nem láttam.


Egyébként az erős szagokat, a furcsa mozgást, hanghordozást, például a részeg embereket sem díjazzák a kutyák. Nem azon múlik, hogy meg tudja állapítani, ki a rossz ember és ki nem, ez különben sem ilyen egyszerű.

2013. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!