Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya a lakásban, ti mit...

Kutya a lakásban, ti mit reagálnátok ebben a szituban?

Figyelt kérdés
14 hónapos, kertben tartott kutyusom kennel köhögést kapot. Mivel szerettem volna figyelni rá éjszaka, így bevittem a szobánkba. Két éjszakát töltött a szobánkban, a lakás más részébe nem ment, az ajtó is csukva volt. Ma reggel amikor felkeltem hajnali 3 óra 45 perckor a kutya a lábtörlör feküdt a folyosón várta hogy kiengedjem. Ekkor anyósom, akivel együtt lakunk (a ház 50%-a az övé) kijött a szobájából és rámszólt hogy jó lenne ha erre nem szoknék rá. Kérdeztem mire? A kutyára mutatva közölte, arra hogy bejöjjön. Mondtam hogy mivel beteg figyelni akartam rá, és egyébként is csak a mi szobánkba volt, ha most nem jön ki akkor nem is találkozik vele. Egyébként miért okoz neki gondot ha éjjelre benn van a mi szobánkba, máshova nem megy, mem is engedném. Anyósom elindult vissza a szobájába, majd odaszólt hogy ha ez volt a terved kissebbet kellet volna venni. Értetlenűl álltam, bár meglehetősen dühös lettem.
2013. júl. 31. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nah, ezért nem kell anyóssal élni.Nem tudsz mit csinálni mivel nem a tied a ház, anyósnak így igaza van.Nem tudtok elköltözni egy albérletbe?(mi is abban lakunk kutyával együtt)csak mert máskor is lehet ilyen és akkor is befog szólni, Te meg a szívedre veszed.
2013. júl. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
és a kedves férj mit mond?? én alapból nem laknék az anyósommal egy házba még akkor se ha alapból egy kedves hölgy abból előbb utóbb baj van... azt nem értem ha az ajtó csukva volt akkor hogy került a kutyus a bejárati ajtó elé.. ezt kerüld hogy ő lássa, az ház 50%a a tiétek nem mondhatja meg hogy mit vagy kit viszel oda, csak a közös használatú részektől tartsd távol :)
2013. júl. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A kutya úgy kerűlt az ajtó elé hogy felkeltem, és ki jött velem a szobából. Amíg felöltöztem az ajtó mellé fektettem ott vár, mivel jólnevel addig fekszik ott amíg nem szólok neki. Albérlet nem megoldás, már 23 éve lakunk együtt, csak nállam mostanában kezd betelni a pohár. A féjem még aludt. Főként azon döbbentem meg hogy azt mondta kissebbet kellett volna venni. Akkor bejöhet ha kicsi? Ha nagy akkor nem, akkor sem ha semmihez nem nyúl?
2013. júl. 31. 08:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Én anyósom is ilyen.Ne foglalkozz vele.
2013. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megpróbálom de nem egyszerű. Néha nagyon felhúzom magam, főleg amikor azt érzem hogy szándékosan szólogat be, lehetőleg úgy hogy a fia, esetleg az unokája ne legyen ott. Véletlen se legyen szem, és fűltanú. Akkor le lehet tagadni, meg le hazugozni a másikat.
2013. júl. 31. 09:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha levegőnek nézed, talán megunja a beszólogatást. Amúgy ahogy öregszik, egyre rosszabb lesz sajnos.
2013. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os, ebben igazad van, egyébként 78 éves és valóban egyre rosszabb. Mivel a saját gyerekei nehezen viselik, ha bármi gond van én gondoskodom rólla. Ez jutott, mindíg megvan a köszönet :-)
2013. júl. 31. 09:51
 8/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, hát igen, a mi családunkban a dédink volt ilyen, szegény nagymamám gondozta, neki az anyósa volt a dédi, és hiába tett meg mindent érte, soha semmi nem volt jó. Mindig azt a legegyszerűbb a halálba kergetni, aki ott van a közelben.

Változni haláláig nem fog az anyósod sem valószínűleg, maximum negatív irányba.

2013. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom, köszi :-)
2013. júl. 31. 10:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Elhangzott egy mondatod, hogy Neked kell majd gondoznod. Szóval, én vagyok olyan szemét, hogy ezt a témát lovagolnám meg, ha a kutyával van problémája. Valami olyasmi formában, hogy mama, inkább figyelje, mennyire vagyok gondoskodó ápoló, nehogy mikor maga kerül a sorra... és közben bájosan mosolyognék.
2013. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!