Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet megértetni a...

Hogyan lehet megértetni a kutyussal, hogy én nem vagyok a barátja?

Figyelt kérdés
Összeköltöztem egy rokonommal, akinek van egy kiskutyája.. A lakás közös. Nagyon aranyos kutya meg ilyenek, de én nem nagyon szeretem az állatokat.. Gyakran maradok itthon a kutyával kettesben és folyamatosan bújik, felugrik mellém a kanapéra, kaparja a lábam, ha eszek, állandóan az ölembe ülne, minden ruhám kutyaszőrös.. Nem szeretném bántani meg ilyesmi, de valahogy meg lehet szerintetek tanítani vele, hogy a gazdájára másszon, játsszon vele nyugodtan, de engem hagyjon? Ha nem foglalkozom vele, mikor pl jön és ugrál a lábamra, akkor egy idő után abba hagyja?
2013. júl. 31. 13:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15:31
2013. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

És az eszedbe sem jutott, hogy talán esetleg a TE feladatod, hogy fegyelmezd a saját kutyádat, és elküld onnan? De bunkó...

Kérdező szerintem a legjobb ha teljesen levegőnek nézed és nem engedsz neki semmit. Rakd el, told el, de ne is szólj hozzá.

2013. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
17:04. Miután a kutya öt kilós és nem ugrál, csak kiszalad, ha vendég érkezik, ezért nem, nem tiltottam. Ha tolakodó lett volna, fegyelmezem. Az említett lány láncra-verjük-a-kutyát-családból jön, nem árt, ha lát olyat, ahol a kutya családtag és bizony egy légkörben van az emberrel. Ha ez arrogancia, vállalom. De ő nem vette zokon:)
2013. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Minden tolakodás ami a vendéget zavarja. És a leírásod alapján nem örült neki. Nevelgetni meg nem a te kötelességed csak mert másmilyen családból jött. A családtagság nem azt jelenti, hogy 24 órában egymás s/ggében vagytok. Ezt még az emberi tagokkal sem teszi meg az ember.
2013. aug. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nézd, ebbe nem fogok belemenni, ne offoljuk szét a kérdést:) Ha olyan jár itt, aki fél a kutyáktól, akkor elzárjuk, de itt más a helyzet.
2013. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!