Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ingyen elvihető kisméretű...

Szeptember20 kérdése:

Ingyen elvihető kisméretű fajkutya Tolna megyében?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fajkutya?!
2013. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a ... az a fajkutya? Eddig fajtisztáztatok, most meg ez?? Faj-TA-tiszta! Olyan nehéz? Egyrészt biosz órán figyelni is lehetett volna ha már ott ültél, másrészt, aki utána olvas egy picit is az tudja. Már pedig ha kutyát akarsz, utána kéne!


Ingyen nem találsz fajtatisztát. De pár ezer forintért se!

2013. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Fajtajellegű keveréket esetleg találsz, de nem kölyköt, hanem megunt, idős kutyát, vagy viselkedésproblémásat sóznak rád.

Fajtamentőknél keresgélj meg.


És ahogy az előttem szólók mondták, fajtatiszta van, fajkutya nincs.

2013. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanott kapsz Tolna megyében ingyen kölyök "fajkutyát",ahol ingyen luxusautót.Sehol.

Gondolod,ha valaki lehoz egy almot és költ rá,majd ingyen osztogatja a kutyákat?

Egyébként mire kell neked a kisméretű "fajkutya"?

Egyáltalán milyen fajtára gondolsz?Minden fajtának más a természete,igényei.Nem mindegy,hogy hozzád melyik illik.

2013. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, úgy tudom az életben minden ember tévedhet, és minden ember tudhat rosszul dolgokat. Ez épp nálam is előfordult, nem gondolom, hogy veletek ilyen még nem fordult elő. A válaszadás számomra arról szól, hogy segítséget nyújtok, ha épp negatív véleménnyel vagyok, normálisan, nem bunkón közlöm. köszönöm az eddigi válaszokat, sokra nem mentem velük.
2013. júl. 31. 17:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Persze tudhat rosszul dolgokat. Én se tudok semmit se pl. a ékszerteknősökről vagy a lovakról. Csakhogy én nem készülök ilyen állatokat tartani!

2. Az első mittudoménhány ilyen faj-fajtatiszta tévedésnél még lehet nyugodtan válaszolni, de a 100.nál már nehéz. Plusz te nem csak így tettél fel valami egyéb kérdést, hanem te tartani készülsz ilyen állatot! Lehet rosszul vontam le a következtetést, de szerintem te nem olvastál/kérdeztél utána a kutyatartásnak szinte egyáltalán.

3. Válaszoltam a kérdésedre! Sajnálom, hogy nem tudom azt mondani, hogy minden második háznál. Ha hazudtam volna többre mentél volna vele?

2013. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tévedsz, nem tudom miből gondoltad, hogy én szeretném tartani ezt az állatot! Sehol nem tüntettem fel, hogy saját lenne. A nagybátyám szeretne egy kutyát, én érdeklődöm, de nem sok sikerrel járok, belátom, hogy sok igazság van abban, amit leírtatok, de valami csoda folytán megeshetett volna az is, hogy épp itt akadok rá egy ilyen kutyára. kevés valószínűséggel, de ha egy 1% esély van rá, az is valami.
2013. júl. 31. 18:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja tényleg nem tüntetted fel, hisz nem is fogalmaztad meg a kérdésed rendesen. Mintha csak egy apróhirdetést olvasnák.


Mért kell a nagybátyádnak fajtatiszta kutya? Milyen célra kellene?

Csak mert van ezer meg egy kisméretű kutyafajta és mindegyik más-más jellemű. Ha ennyire mindegy, hogy milyen jellemű a kutya akkor ennyi erővel lehetne menhelyről is hozni. Vagy csak az számít a kedves nagybátyádnak, hogy fajtatiszta legyen?

2013. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ingyen fajtatiszta normális állatot nem fogsz találni. Ezek nagyon drágák. Ha valahol ingyenes "fajtatiszta" állatot hirdetnek az szinte mindig a szaporítón rajtamaradt eladhatatlan vagy beteges, viselkedészavaros állat. Ha mindenképpen fajtatisztát szeretnél próbáld a fajtamentőknél.

Viszont ha nem akarsz rá sokat költeni a menhelyek tele vannak fajtajellegű keverék kutyákkal, ott biztos tudnál olyat találni ami megfelel nektek. A menhelyen a kutya jelleméről is szívesen adnak tájékoztatást.

2013. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szekszárdi menhely... Teli van, van 300 kutya, szerintem tuti találsz köztük olyat, ami tetszik.

[link]

2013. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!