Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisméretű kutya szállítása...

Kisméretű kutya szállítása mennyibe kerül vonaton, kb 100-re?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:

kb 100-re


Ezt hogy érted?

2013. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gondolom km.. de nem az számít, hanem hogy mivel vinnéd
2013. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hovarju ***** válasza:
100%

Keress rá a máv honlapján. A jegyáraknál válaszd az "élőállat viteldij" lehetőséget és már meg is kapod a pontos választ.

Arra viszont érdemes figyelni, hogy minden esetben kell jegyet venni a kutyának. Akkor is ha zárt szállítóban viszed, és akkor is, ha pórázon szájkosárban.

2013. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem talán egységesen 250 forint 100 kiló-méterenként.

De kallertől is függ, az ölembe volt a kutya és volt aki kérte a jegyet volt aki nem.

Én általában eldugom a szék és a lábam alá amikor jön, és a pórázt elrakom szem elől, még táskát is rakok a lábam mellé takarásnak vagy az ölembe.

Így még szerencsére nem kértek érte jegyet.

2013. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy mivel viszi, ugyanis az IC-n nem szállíthat állatot, csak a sima személyvonaton ami nem helyjegyes. Mindegy, hogy milyen méretű a kutya. A jegypénztárnál kell kérni élőállat jegyet. Legyen nálad oltási könyv, meg minden ami kellhet "baleset" esetén. Pár száz Ft a jegy maximum.
2013. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi Hovarju, eddig nem tudtam, hogy olyan opció is van a máv-start-on. Egyébként igen, 100 km-re gondoltam. Így megtaláltam, 375 ft, és 75 km. Viszont néztem egy ilyen távolság/ár táblázatot, abban 1000 ft felett volt írva, ezért gondoltam megkérdezem mert sokalltam.
2013. febr. 25. 21:03
 7/9 A kérdező kommentje:
Felnőtt jegyár 25%-a :)
2013. febr. 25. 21:03
 8/9 Hovarju ***** válasza:

Nagyon szívesen :-)


Jó utat!

2013. febr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy attól függ, hogy mekkora kutya. Mi Karácsonykor mentünk haza és vittük a "gyereket" is. Kiderült, hogy semmilyen más állatra nem kell jegy, csak a kutyára.


Párom konkrétan megkérdezte, hogy mi van, ha egy lovat visz fel??? Azt válaszolták, hogy ha fel tudja tuszkolni, akkor ingyen van!!! :O


Na a témához egyébként: Azt is mondták, hogy ha kisebb kutya lenne-macska méretű- akkor sem kell neki jegy!! :O


A miénk 35centi magas, kellett jegy. Azt hiszem 2000ft volt. Budapest-Debrecen.

2013. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!