Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyát...

Kalina Borbála kérdése:

Szerintetek milyen kutyát lenne érdemes nekem szerezni?

Figyelt kérdés
kertes házban élek a kert nem túl nagy a kerítés extra mini,falu (nagy testű kutya kilőve)nem lesz sok időm ikola időben,de hétvégén vinném kutyaiskolába és ő lenne az a kutya akit a legjobban szeretnek(nem nagyon szeretném a lakásban lenne).

2013. júl. 31. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy középtestű keverék neked tökéletes lenne :)
2013. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valami kistestű keveréket,melyik nem ugrál.És az ivartalanítást is be kell tervezni,különben vagy szökni fog vagy oda járnak a szomszéd kanok.
2013. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs ugrálós és nem ugrálós kutya - erről könnyedén le lehet szoktatni bármilyen kutyát.

Kistestű keveréket ajánlok, valami szőrösebbet, tömött bundájút, ami alhat kint akár télen is, persze meleg helyet biztosítsatok neki.

Ivartalanítani pedig erősen ajánlott, legyen bármilyen nemű.

2013. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Egy nyugodt, menhelyi kutyát...de a kerítésen minden esetben javítanod kell, mert bármilyen új kutya elszökhet. Esetleg válassz kölyköt, az még nem tud átugrani rajta, és van időd megtanítani a határokat. Szerintem látogass el a legközzelebbi menhelyre:)
2013. aug. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nem tudod megnyitni,akkor ezt a 2 fajta kutyát ajánljuk:

Drever,Staffordshire Bullterrier

2013. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:D
2013. aug. 2. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!