Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol érdemes barátokat keresni/...

Hol érdemes barátokat keresni/szerezni?

Figyelt kérdés

Személyesen gondolom nem itt ,mert mindig olyanokkal leszek jóba akik messze laknak és már 3 netes barátom van akikkel nem tudok találkozni a távolság miatt :(

Fogalmam sincs ,hogy hol tudnék új embereket megismerni.

Van egy kutyám akivel eljárok sétálni,vannak kutyás ismerősök,de mind jóval idősebbek és én a saját korosztályomból szeretnék barátokat.


Olyat meg nyilván nem csinálhatok,hogy oda megyek emberekhez,hogy nincs kedved beszélgetni? ez azért elég fura lenne :D


20/L


2013. júl. 1. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkozom veled. Bár fiú vagyok és 23 éves. Tényleg nem a kapcsolat érdekel, szóval nem azért írok. Hol laksz egyébként?
2013. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pest megye -Gödöllő
2013. júl. 1. 20:14
 3/9 anonim válasza:
Iskolába nincs senki akivel jóba vagy/ voltál?
2013. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

csak voltam jóban sok mindenkivel,ahogy vége lett a sulinak senki nem keres :(

1-2 lány írt rám,de őket nem mondanám barátnak csak havernak,mert ha már közös programmról lenne szó akkor lemondják..meg így úgy..


igazából a sulis kapcsolataimat leakarom zárni,mert inkább kihasználtak :/

2013. júl. 2. 11:19
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindenki jött nekem ,hogy jajj majd tartjuk a kapcsolatot meg ígértek fűt fát már azt hittem utolsó évre tényleg lettek barátaim a nagy sz@rt :/

Fenének kellenek ilyen barátok,állandóan én keressem őket annak nincs értelme.Most is jóba lettem utolsó hónapokban egy lány osztálytársammal,facen sokat beszéltünk meg élőbe is,de gondoltam,nem írok rá,megnézem mennyire érdeklem,hát mondhatom ő sem írt már rám vagy 5 napja ( pedig fent van)

Én meg nem akarok ráakaszkodni az emberekre,mert akkor meg azt hiszik,hogy erőltetni akarom a barátságot.Pedig nem,meg nem is vagyok az a kullancs,hogy ráakaszkodjak emberekre.

De az meg nem nevezhető barátnak aki nem ír,nem keres,csak ha én keresem akkor beszélünk.

Mert ebből érzem,hogy nekem fontos a beszélgetés,de az illetőnek ezek szerint nem.


Nem merek már senkiben sem megbízni..

2013. júl. 2. 11:33
 6/9 anonim válasza:

Ha középiskolában nem, de főiskolán/egyetemen ha tovább tanultál vagy esetleg a munkahelyen, tanfolyamon sem tudtál barátokat szerezni?

Én szívesen barátkoznék veled.:)

21/L

2013. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én fehérvári vagyok.az nincs is messze pesttől:) szívesen beszélgetnék:)

19/L

2013. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
menj el ifi táborba.
2013. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 wapo válasza:

Bárhol, bármikor. Bár igaz barátot találni nagyon nehéz. Havert azt sokkal könnyebb.

Mi a fő érdeklődési köröd? Sport, tánc, játék stb. Keress a közeledben olyan sportklubbot-tánciskolát-játékbarlangot valamit és iratkozz be. Akár könyvtárba is. Járj emberek közzé és ne legyél rest figyelni őket, leállni beszélgetni, segíteni ha kell (önkéntes munka valamelyik szervezetnél pl.). A neten is lehet ismerkedni, de itt igaz barátot találni még nehezebb.

2013. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!