Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam rá a kutyuso...

Pumba kérdése:

Hogyan szoktassam rá a kutyusomat a pelusra?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy, vidd ki sz@rni, ha már kutyát vállaltál ne legyél ilyen lusta.Ha pelenkára csinálja az nem szobatiszta, hanem lakásba sz@ró....
2013. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Leginkább sehogy. Pár sorral alább pont egy olyan gazdit találsz, aki sikeresen rászoktatta, most meg még 2 óra alatt se tojik kinn a kutya, csakis benn.
2013. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Milyen pelusra? A kutyát nem pelenkázni kell, ha nem le kell vinni sétálni,majd el végzi ő a dolgát. Mozgás amúgy is kell a kutyának.
2013. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
SEHOGY! Vidd ki a szerencsétlent, hogy ott végezhesse el a dolgát.
2013. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Van olyan spray ami oda szoktatja. Mi csak az első pár napban alkalmaztuk ( már egy évesen került hozzánk ). Azzal oda szokott az ajtó elé. Aztán magától jelzett ,hogy mennie kell. Azért volt a pelenkára szükség mert ment a hasa. Féltem ,hogy összezavarom és tényleg meg fogja szokni, de szerencsére nem és jelez vagy már tudja mikor megyünk le és addig tartogatja. Megszokott már nálunk beállt a napi rutin. Ja és pár nap után mire hazaértünk inkább szétszaggatta a pelenkákat, így ezért is hagytuk el. Lehet ha továbbra is kitesszük neki a pelenkát akkor nem szokik rá arra ,hogy ki kell menni, nem tudom. :/
2013. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Panzi márkájú..de még egyszer hozzá teszem ,hogy én csak rövidtávra használnám, amíg megszokja a menetrendet :)
2013. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy Nekem azért kell ez a megoldás,mert nem rendszeresen dolgozom,hanem 4 műszakban össze vissza.ÚGYHOGY MEGKÉRNÉM AZ OKOSKODÓKAT,HOGY NE ÍROGASSANAK HA HASZNOSAT NEM TUDNAK!!!!

A segítő válaszokat viszont köszönöm.

Amúgy a kakával nincs gond,azt jelzi,csak az össze vissza pisiléssel..

2013. aug. 2. 20:51
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Oldd meg. Nem neked a legrosszabb, hanem a kutyának, h bent kell elvégeznie a dolgát.
2013. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne vállalj kutyát. Ilyen egyszerű.
2013. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!