Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bernipásztor, tapasztalatok?

Bernipásztor, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
első kutyátok? hűséges? jól idomítható?szeret úszni? a 40 fokos nyarakat hogy viseli?
2013. aug. 2. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
nagyon hűséges, nagyon okos,gyorsan tanul, a meleget nem szereti, az enyém ilyenkor mindig bent hűsölt,második kutya volt, de nagyon jámbor, első kutyának is ideális.
2013. aug. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem a második kutyám lett bernipásztor, de már vannak tapasztalataim.

Ez a kutya nagyon hűséges, mindig játékra szomjazó állat. Ha teheti, melletted van. Nagyon aranyos tud lenni, amikor nagyon meleg van odakint (mivel nagy bundája van, nem bírja a meleget, be kell engedni.) és olyan cuki bociszemekkel néz, hogy ,,Engedj be légyszí, nagyon meleg van odakint! Jó leszek! Szobatiszta leszek, megígérem! Légyszí! " :) Amúgy nagyon szereti a vizet, egy nyáron

a medencében hűsöltünk, ő pedig folyton be akart ugrani a medencébe, végül levittük a közeli tóhoz és pancsolhatott egy jót a hűvös vízben! :) Könnyen meg lehet tanítani bármire. Én például azt tanítottam meg neki, hogy amikor jutalom falatot adok neki, leüljön elém, amikor pedig nyújtom a kezem, pacsit ad. Ezt 3 nap alatt tanulta meg. Most már tudja, hogy egy pacsiért megkaphat tőlem bármit! :)

2016. márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!