Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » AMSTAFF? Szerintetek a kutyám...

AMSTAFF? Szerintetek a kutyám milyen fajta lehet? Esetleg keverék e? Normális válaszokat adjatok!

Figyelt kérdés
[link]

#AMSTAFF?
2013. aug. 2. 08:44
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2013. aug. 2. 08:47
 2/21 anonim ***** válasza:
Amstaffnak túl nagy. Esetleg lehet benne kanáriszigeteki, pit, esetleg canecorso, meg amstaff is akár de semmiképpen nem csak amstaff
2013. aug. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Van benne amstaff de nem fajtatiszta szerintem
2013. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Most regeltem nem tudok csak 5 percenként komizni.Szóval kutyatenyésztők írták már hogy vagy fila van még benne vagy pointer.Egyébként 1év 3 hós 30kg kan.Vékony de nem sovány a mellkasa is nagyon keskeny.Nem tudom mit kezdhetnék vele hogy legyen rajta valamennyi izomzat.1 hete kezdtem el vele edzeni.Kezdésnek futtatom minden este fél háromnegyed órát.Nagyon érdekelne pontosan milyen keverék de így nehéz képről biztos megállapítani
2013. aug. 2. 08:57
 5/21 anonim ***** válasza:

pointert nem hiszem mert ahoz túl széles a feje (mondjuk a fülét nem látjuk az sokat segítene)


Nah meg még nem egy teljesen kifejlett kutyáról beszélünk..

2013. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Off, de ebben a nagy melegben azért óvatosan az edzéssel. Én is megyek futni a kutyámmal de csak este 11kor, mert addigra hűl le valamennyire.
2013. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
[link] Itt valamennyire látszik a füle.Egyébként nagy tehén fülei vannak.Azt hiszem így nevezik.Bárki idegen látja a kutyát am mindenki azt mondja gyönyörű a kutya.
2013. aug. 2. 09:15
 8/21 anonim ***** válasza:

ebből a szögből tényleg lehet hogy van benne valemilyen pointer jellegű kutya. Nagyon különleges amúgy (a jó éretlemben :D)


Az edzéssel meg tényleg óvatosan.

2013. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Este viszem 9 kor futni.1 hete kezdtük el.Én azt gondolom ő már nem lesz ennél nagyobb darab.Ilyen "vékony" marad már.Ezért edzem.Legalább akkor legyen vékony szikár izmos.Egyszer kap enni este.Sok tápot kipróbáltam anno nem kis pénzembe került,és semmi nem jött fel rá :S 3 hónapja hordom hentestől neki a kaját.Azóta jött fel 5 kg rá és ez a súly stagnál is.Eltüntek a bordái is.
2013. aug. 2. 09:24
 10/21 anonim ***** válasza:
Nagyon szép kutya egyébként! :)
2013. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!