Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » AMSTAFF? Szerintetek a kutyám...

AMSTAFF? Szerintetek a kutyám milyen fajta lehet? Esetleg keverék e? Normális válaszokat adjatok!

Figyelt kérdés
[link]

#AMSTAFF?
2013. aug. 2. 08:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm,köszöni :D Még olyan gondom van hogy félénk kissé idegen emberekkel.Mit lehetne ez ellen tenni?
2013. aug. 2. 09:30
 12/21 anonim ***** válasza:
azta, nem semmi kutyus! :) nagyon szép :)
2013. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Valletta ***** válasza:

Vidd minél többet emberek közé, kutyatársaságba, ha ismerős jön hozzátok, legyen egy-két szava a kutyához is, de erőltetni nem kell.


Egyébként gyönyörű, erős kutya, ne parázz azon, hogy mije milyen széles meg ilyen hülyeségek. Ilyen az alkata, persze fog még erősödni, de a felépítése nem fog megváltozni. Ha jól képzed, így is igen tiszteletet parancsoló tud lenni, mindemellett boldog, kedves kutyának tűnik. Öröm ilyet látni.

2013. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) Akiket ismer azoktól nem fél.Csak idegen emberektől.Idegen kutyáktól abszolút nem fél!Nagyon sokat járok vele társaságba kutyák közé!Egyébként tömblakásban van a kutya.Az én véleményem hogy túlszeretem a kutyám.Ő az első ebem.Mindent megadok neki és nagyon szeretem.Az ágyamban alszik.Ez nem jó tudom olvastam is róla de olyan aranyos.Nem tudok neki nemet mondani mikor bökdös esténként az orrával hogy fater engedj már fel engem is :D Esetleg autógumit akarok vele húzatni a későbbiek folyamán.Úgy akarom majd sétáltatni.Nem tudom ehez jó a sima hám is?Vagy kimondottan súlyhúzó hám kell?
2013. aug. 2. 10:04
 15/21 anonim ***** válasza:

súlyhúzó hám kell. Viszont az ne séta legyen, hanem edzés. Azaz kifejezezetten kimentek x helyre és csak ott mentek oda vissza oda vissza.


A séta elvonja a figyelmét szaglászik menne ide oda és nem arra koncentrál ami a dolga.

Fontos az edzés előtt a bemelegítés, és utána egy nagy játék hogy élvezze (ez lehet labdázás rongyozás akármi)

Fontos még a fokozatosság, nézz utána a súlyhúzásnak.

És jól írod súlyhúzóhám kell hozzá :)

2013. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
tk nélkül keveréknek számít
2013. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi az ötleteket!Hallottam a súlyozott nyakörvről,hámról is.Ha ebben lenne a séta,futás minden alkalommal?Gondolom ezt sem véletlen találták ki!Mármint a súlyozott nyakörvet,hámot.
2013. aug. 2. 10:19
 18/21 anonim ***** válasza:

jók, de ott is fontos a fokozatosság.

Nyakörv helyett amúgy én megoldottam olcsóbban, láncból persze ott is fokozatosan növelve a súlyt.

2013. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy tk nélkül nem lehet fajtatiszta!Egyébként 5 hónapos korában került hozzám.Szinte nem is volt etetve.Nálam kupáódott ki.Megoldottad olcsóbban?Lánc?Jó 5let.Mondjuk én sem nagyon engedhetem meg magamnak jelenleg hogy vegyek 13000 ft ért.Mivel lehetne még helyettesíteni,mert láncom nincs.Diesel neked milyen kutyád van?Dobnál 1 képet?
2013. aug. 2. 10:30
 20/21 anonim ***** válasza:

Amerikai bulldog. Képet nem tudok mert nem a saját gépemnél vagyok.

Láncot tudsz venni akármilyen barkácsboltba. veszel hozzá egy kis karabínert és kész is.

2013. aug. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!