Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok Afgán agár kölyköt...

Hol tudok Afgán agár kölyköt venni elfogadható áron?

Figyelt kérdés
Tenyésztőnél 100-150 ezer. Tényleg ennyiért van?
2009. okt. 24. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szaporítóra gondolsz? Mert a tenyésztőnél tényleg ennyibe kerül. Nem sok szaporított afgán agár van, szóval ha ilyet akarsz, akkor mindenképpen tenyésztőnél keresd.
2009. okt. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1%
mindenki ezzel a hülyeséggel jön hogy csakis a szaporítók adják olcsón a kutyákat.ez nem így van vannak lelki ismeretes tenyésztők is.Egy afgán agár kb: úgy 50-80ezerig vannak 100ezresek valószinü hogy versenyre és tovább tenyésztésre szeretnék eladni.Amúgy keresgélj a neten. bizti vannak ott kiskutyák ilyen árba.Különben nekem chow-chowom van ingyen megkaptam 4éves és gyönyörű tenyésztőtöl meg van egy 9éves yorkim amit 10.000-ér vettünk őt neten találtuk.szóval vannak ilyenek.Sokk sikert a keresgélésben.
2009. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ingyen meg 10 ezerért tenyésztőtől... Szaporítónak hívják.
2009. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
a chow-chow ismerőstől van a yorki azért került ennyibe mert frissiteni akarták az állományt és sok volt a szuka kutya.nem szaporitók.szerencsétlen
2009. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Én is ingyyen kaptam díjnyertes sheltie-t, igaz, nem kölyökkorút, ezüstkoszorús mestertenyésztőtől.

Nem szaporítótól!

Igenis vannak olyan tenyésztők, akik akár ingyen is megválnak a kutyustól, ha tudják, hogy szerető családba kerül.

Pl. allergia miatt visszavásárolt, vagy tenyésztésre megtartott, de valami miatt mégsem vonják be a tenyésztésbe, esetleg túl nagy a konkurrencia, amit előre nem lehet látni.

2009. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet szerencséd. Csak valószínű, hogy nem lesz, hanem inkább balszerencse lesz belőle.
2009. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A chow chow már 1 éve megvan és makk egészséges törzskönyves a yorki is minden oltása megvan szóval szerencsém van.
2009. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Az tudod hogy az egyik legdrágábban tartható kutya? Például hetente kell kozmetikushoz vinni, ha szép szörben akarod tartani.

Válasz valami egyszerübben tartható kutyust .. szerintem.

2009. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Sajnos hirdetést csak egyet találtam az 1 éves és 150. Hibás harapással. Sehol máshol nem találok csak a nagy tenyésztőknél méregdrágán. A szőre miatt nem aggodom mert kutyakozmetikusnak tanultam, ha nagyon nem bírok vele max nem lesz teljes szőrben. Csak még mindig az a kérdés hol keressem? Nem lenne baj a harapás hiba, nem tenyészteni és nem kiállításra szeretném vinni. De viszont fiatal állatot szeretnék, egy éves korig.
2009. okt. 25. 16:39
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon soknak tűnik az egy éves, hibás kutyusért 150 ezer forint. A nagy tenyésztőknél is vannak hobbi célra árult kölykök, amik olcsóbbak a többinél.
2009. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!