Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kedveltessem meg a k...

Hogyan kedveltessem meg a k utyámmal a zöldséges tápot?

Figyelt kérdés
a marhahúsosat megeszi ha nagyon éhes most vettem neki zöldségeset is (resztelt sárgarépa és zöldborsó van benne) keverve adom neki a kettőt de a zöldségeset nem nagyon eszi
2013. aug. 2. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki milyen finom, ropogtass el néhány szemet te is!
2013. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a zöldséges táp csak a pedigréé lehet. Azt nagyon gyorsan felejtsd el :D szutyok táp és kicsivel drágában ott a brit
2013. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
darling nem predigree
2013. aug. 2. 12:15
 4/17 anonim ***** válasza:
nah az sokkal jobb.. :D mondom nézz utána a brit-nek abba hús is van
2013. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nézegettem a többi ilyen kérdést is szinte mindenhova odaírták ,hogy brit az a jó meg még meg valami r-betűset is nagyon dicsértek, de szerintem ez nem csak attól, függ hogy melyik milyen minőség hanem attól is, hogy megeszi-e a kutya,. nyilván miondenki jó minőségű táppal akarja etetni a kutyáját de annyi fajta van kinek mi vállik be meg nem hiszem hogy pl a pedigree annyira rossz lenne, bár most kíváncsivá tettek ,hogy milyen összetevőket írnak pl a pedigreehez. nehezen hiszem el, hogy olyan nagyon különbözne bármelyik másik táptól.
2013. aug. 2. 12:34
 6/17 anonim ***** válasza:

pedig annyira különbözik hidd el..

4%hús és állati származék (ez kb a szemét a vágóból: toll csőr csont véres forgács stb) a többi búza meg értéktelen xar. ugyan ez a chapi a darling meg a többi "híres"

2013. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
páran még a pro plant mondják itt hogy jó, az engem nem győzött meg.
2013. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de egy tápban nem az a lényeg, hogy állandóan csak húst vigyen be vele a kutya, mert én személy szerint ha húst adok neki akkor rendes hús formájában nem pedig tápban
2013. aug. 2. 12:47
 9/17 anonim ***** válasza:

nem csak húsról van szó :D de a 4%elég gyatra(ha hús lenne akkor is).. és azért csak egy húsevőről beszélünk könyörgöm.

hozzáteszem hogy a marhahúsos se marhahúsos hanem csak marha ízű.

Összeveszni nem fogunk tőlem azt adsz a kutyának amit akarsz. De egyszer azt kérdezed hogy hogy vegyed rá a kutyát hogy megegye azt...

Máskor meg hogy olyan egyen a kutya mit örömmel eszik ? :D nekem itt kicsit nagy az ellentét.


Én személyszerint nem is tápal etetek.. de ha már táp akkor ne a lehető legszarabbat kapja a kutya.. de ez csak az én véleményem.

2013. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
pedig nagyon fontos, hogy a táp legalább fele hús legyen, ezen kívül adhatsz neki külön húst, ha akarsz. Ő nem ember, hogy zöldségen éljen, más a szervezete, másra van szüksége. Kérdezd meg az állatorvost, ha neki nem hiszel. Anyám kutyáját nemrég vittük orvoshoz, tökretette a rossz minőségű táp a kutyát. És nem is értem, miért vagy ennyire ellene a normális tápoknak, mégcsak nem is drágább a brit pl, mert kevesebb kell neki, és még haza sem kell hoznod, mert házhoz szállítják.
2013. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!