Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kedveltessem meg magamat...

Hogy kedveltessem meg magamat egy kutyával első találkozáskor?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem jutalomfalattal lelehet venni egy kutyát a lábáról!!
2010. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a tiéd ugye a kutya akkor biztos a gazdája engedélyével akarsz kedveskedni neki, tehát ő majd azt is elmondja hogy mit szeret a kutyája! Idegen kutyákkal csak úgy nem illendő lepacsizni.
2010. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
általánosságban érdekelne a dolog
2010. febr. 13. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
vegyél ilyen kutyacsontot valami állatkereskedésben, azt akkor szeretni fog, és amikor jössz, mindig várja majd a csontot :)
2010. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám barátságát nem lehet jutalomfalatokkal, kajával elnyerni. Elveszi a kaját, de ugyanúgy utálja továbbra is az idegent. Nála ami beválik: békén hagyni, nem erőltetni semmit és megvárni, amíg magától kezdeményezi a kapcsolatfelvételt és akkor is csak annyit simogatni, amíg nem húzódozik el. Ő nem szereti, ha belepofátlankodnak idegenek a személyes szférájába, nagyon bizalmatlan és csak olyanokkal lett eddig jó kapcsolata, akik ki tudták várni, hogy magától kezdeményezzen és rájöjjön, hogy nem akarnak rosszat neki. Akikben volt ennyi lelkierő, hogy megadták neki ezt a lehetőséget, őket zárta legjobban a szívébe és imádja őket! Akik nem voltak vele ilyen türelmesek, mind a mai napig utálja őket. Egyébként egy menhelyről befogadott, régen bántalmazott kutya...
2010. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok az én kutyáim is utálják az idegeneket, és nem is fogják megszeretni soha, hacsak én nem mondom nekik. Akármit csinálhatsz. Ha hozzányúlsz harap, labda nem érdekli és soha életben nem játszanának mással, a kajára rá sem néznek mert nem lehet nekik elfogadni. Nem félnek, ilyen jellemük és így is lettek nevelve. Nem szeretem ha barátkozni akarnak velük. Továbbra is azt mondom hogy más kutyájával csak engedéllyel foglalkozz, és főleg csan engedéllyes etesd. Nincs olyan ami minden kutyára általánosan megfelelne, mindegyik másmilyen!
2010. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!