Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisebb testű magyar vizsla van?

Kisebb testű magyar vizsla van?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék magyar vizslát, viszont ilyen kisebb termetűt. Most ez eléggé nemnormálisan hangzik, de láttam már ilyen kevésbé robosztusabb vizslákat. Szerintetek van ilyen tenyészet?

2013. aug. 3. 11:04
 1/4 anonim válasza:
100%
Jézusom, nincs. Esetleg a szuka kisebb mint a kan de ezt gyorsan felejtsd el, hogy kisebb testű. Már lehet, hogy lehet kapni vagy fogalmam sincs, a mai világban mindent lehet, de az nem egészséges!
2013. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ilyen beagle-méretűre gondoltam, meg hasonlóak, csak én láttam már magyar vizslának mondott szuka kutyát, aki kisebbnek tűnt nekem, mint az átlagos vizsla.
2013. aug. 3. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy átlagosnál észlelhetően kisebb vizslát ismerek. Ő 2-3 hónapos kora körül lett ivartalanítva, nem tudom, hogy ez összefügg-e a testmérettel. De szerintem ne is keress ilyen "kisebb" vizslát, a vizslák úgy gyönyörűek, ahogy vannak és megvan a maguk fajtastandardja.

Menhelyeken csomószor vannak tündéri vizslamixek, akik sokszor kisebbek, de tulajdonságaikban hasonlítanak a vizslákra. Esetleg érdemes keresgélni, ha közepes testű kutyust szeretnél.

2013. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vizsla nem robusztus fajta. És inkább közép-nagy, mint nagy termetű. Vegyél szukát.
2013. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!