Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is havanese kutya...

Szerintetek is havanese kutya van a kepen?

Figyelt kérdés
Express oldalon hirdetnek fekete havanese kutyát, IX keületben.A kiskutya füben van lefotózva fehér folttal a mellkasán, 15000-ért.Tényleg havanese ez a kutya?Várom a válaszotokat.

2013. aug. 3. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mivel link nincs nehéz megmondani. De miért nem mész el a menhelyre s keresel ott kutyát. Megmentesz egy életet s még egy jó hűséges hálás kutyusod is lesz.
2013. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Nekem annak tűnik,de nem értek a fajtához.Szép kiskutya,mindenképp valami hasonló lesz belőle.
2013. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem hozhatok nagy kutyát a házhoz, sajnos menhelyen nincs kis termetü.Direkt nem irtam linket, rikító zöld füben fekete kutya.
2013. aug. 3. 22:40
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne lenne a menhelyen kisméretű kutya? Sajnos az az érzésem hogy inkább büszke akarsz rá lenni a szeretés helyett.
2013. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15 ezerért nem kapsz bichont csak szaprítottat ami valószíleg vagy keverék vagy beteges lesz. Ha a 15 ezerhez hozzá teszel még egy nullát akkor már kapsz tenyésztőnél
2013. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul érzed, mert voltam menhelyen a kozelben es nem volt.Azert meg nem hozok nagy kutyat hogy fellokje a gyerekeimet.Tipikus eloitelet, semmi tudas nelkul.Gratulalok!
2013. aug. 3. 22:51
 8/13 A kérdező kommentje:
Ertem.Koszonom.
2013. aug. 3. 22:53
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha csak azért nem hozol nagyobb kutyát "nehogy fellökje a gyerekeket", akkor baromi tudatlan vagy. A kis méretű kutyák nem valóak kisgyerek mellé, mert könnyen sérülést, fájdalmat okoznak neki a kisebb gyerekek, akár véletlenül is, amivel a kutya természetesen védekezni fog(odakap, félénk lesz és stresszes). Egy közepes méretű, nyugodtabb kutyával járnátok a legjobban, nem kicsivel.

15 ezerért mert sehol nem kapsz fajtatiszta kutyát, egy keverékért meg minek fizetnél? Ez a kutya ugyanolyan eséllyel fog nagyra nőni, mint egy menhelyi, mert semmi nem igazolja a származását.

2013. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A nagytestű kutyák sokkal nyugodtabbak és kevésbé lehet bennük kárt tenni.
2013. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!