Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hülyeség a Bichon...

Lauraistenes kérdése:

Szerintetek hülyeség a Bichon havanese kutyámnak télre kutya cípőt venni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki divatból veszi meg a legkevésbé sem praktikus, csicsás darabot, akkor hülyeség, de egyébként hasznos tud lenni (ha a termék minőségét tartja a vásárló elsődleges szempontnak). Viszont szerintem a tappancsvédő krém is elég lehet.
2013. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel kényes ölebről van szó és még a sétáltatott nagyobb kutyák talpát is marja a só, nem hülyeség.
2013. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség ha nem (kutya-diatról) van szó. Mert a sétáknál a hó kimarhatja a lábát. Nem beszélve a csúszás elen használt sóról. Úgyhogy nem hülyeség.
2013. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sippara ***** válasza:
72%
Ha olyan területen sétáltatsz, ahol gyakran sóznak, vagy van annyira hosszú a szőr a talppárnák között, hogy belefagyjon a hó, akkor mindenképpen érdemes cipőt venni rá, mert mindkettő jobb esetben fájdalmat, rosszabb esetben sérülést okozhat a kutyának.
2013. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi pest külvárosi részén lakunk, nagyon sok füves terület van, de vannak járdák is, amiket bizony sóznak (pedig tilos a sózás...). Amíg azon átmegyünk, én addig föl szoktam venni, és csak a hóban teszem le.

De ha nincs más megoldás, akkor vegyél cipőt, inkább, mint hogy kimarja a lábát.

2013. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hülyeség ha csak a divat miatt veszed. A só kimarhatja a lábát. De ha nem tetszik neki akkor ne erőltesd.
2013. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!