Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador vagy Hosszúszőrű...

Kiváncsi34 kérdése:

Labrador vagy Hosszúszőrű Skót juhász?

Figyelt kérdés
Melyik az erősebb, szebb, okosabb, gyorsabb, jobb házőrző szóval egyszóval jobb kutyafajta?

2013. aug. 4. 11:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nos neküknk már volt egyszer skót juhászunk és szörnyen okos volt szinte minden parancsszót tudott, pedig nem is járt kutyaiskolába, hanem otthon tanítottuk meg a parancsszavakra.

De szerintem azért a skót juhász a gyorsabb mivel a skót juhász az óangol juhászkutya és az angol agár kerésztezéséből jött létre és tudomásom szerint az angol agár az egyik leggyorsabb kutyafajta.

2013. aug. 5. 09:22
 12/17 anonim ***** válasza:
Labrador
2013. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
nekunk labrador van.. ha valaki idegen és foleg nem szimpatikus elmegy a kapu elott olyan mérgesen tud ugatni, hogy zeng tole az udvar :D még a szore is feláll annyira mérges.. és fajtiszta, tenyésztotol vettuk.. ez a házorzoség szerintem attól fugg, hogy hogy nevelik meg kiskutya korában..
2013. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az észnek meg a megtanult parancsszavak számának és végrehajtásukra való hajlandóságnak semmi köze nincs egymáshoz. Nem a képzéstől lesz "okos" egy kutya.
2013. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Annak viszont van köze az okossághoz, hogy az adott kutya milyen sebességgel sajátítja el a különböző gyakorlatokat.
2013. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nos én úgy tudom hogy a skót juhász ösztönösen védi a gyerekeket, a labrador pedig kifejezetten szereti a gyerekeket, de a gyerekek csak akkor szeretik ha nagyon nyugodt és nem ugrik rájuk
2013. aug. 10. 08:33
 17/17 anonim ***** válasza:
5 gyerek van a családban kicsitől-nagyig + 1 skót juhász. Olyan türelemmel, ahogyan ez a kutya a gyerekkel viselkedik példaértékű. A védelemre mit értesz?
2013. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!