Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves golden retrieveremet...

2 éves golden retrieveremet lehet még nevelni, tanítani? Ha igen hogyan és miket? Bonyolultabb feladatokat is meglehet vele taníttatni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nagyon értelmes kutya, nem rajta múlik
2009. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el Jan Fennel - Kutyapszichológia könyvét, hasznos tanácsok vannak benne és leírja hogyan rendezzétek el a "falkátokban" a dolgokat. Ha írsz elküldöm privibe.
2009. okt. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden csak a türelem kérdése... Mivel még nem idős szinte most ért a felnőttkorba azért még nagyon jól tanítható, a bonyolultabb feladatokat azután érdemesebb neki megtanítani, miután már az alapdolgokat tudja, mivel azok segítségével könnyebben rávezethető...

De mint mondom türelem kérdése és a golden nagyon értelmes, gyors felfogású.

2009. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az én kutyám is golden retriever kan, 2 éves korában kezdtem el tanítani, vagyis pontosabban elvittem egy kutyatanító pályára ott mondták, hogy mit csináljak és amint rendszeresen jártunk egyre ügyesebb lett, már tudja ül, fekszik, ül marad, fekszik marad, áll, hozzám, pacsit, felugrás, most éppen a kúszikot meg a hempereget tanítom, egész jól megy neki és már 3 éves. De arra figyelj ha nem használod folyamatosan a vezényszavakat és nem oktatod rendszeresen makacsabb lesz pl: régebben volt, hogy abbahagytam az oktatását kb egy hónapra, és egyszerűen nem akarta nekem megcsinálni pedig láttam rajta, hogy tudja, de volt olyan is amit teljesen elfelejtett mert azt régebben nem gyakoroltam olyan sokat mint a többit. Sok sikert és hidd el menni fog csak türelem kérdése, ők mindig igyekszenek :)
2009. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!