Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bódítás után (chippeltetés,...

Bódítás után (chippeltetés, veszettség elleni oltás miatt) pár órával leesett a szeme alatti bőr, botorkál a kutyám. Eltelt egy nap és még mindig csak fekszik, éppen tud járni, a szemei még mindig csúnyák. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A berni pásztorunk izgatott természetű, muszáj voltunk bódítani, hogy 2 oltást be tudjon a doki adni neki. Miután megkapta a bódító gyógyszert 2 óra múlva jól lett, szaladgált, estére meg már nem tudott felállni, és a fenti tüneteket produkálja. Valakinek ötlete? Aggódunk!

2013. aug. 5. 08:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
A bódításról elvileg az állat gazdája dönt, tőlünk megkérdezte az állatorvos a chipezéskor, de nem kértük. Egyszer a macskánknál nagyon eltúlozták és majdnem meghalt, újra kellett éleszteni, azóta nem engedem feleslegesen bódítani az állataim.
2013. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De mi a helyzet a kutyussal?
2013. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Felhívtuk az orvost, még mielőtt ide írtam volna, ő azt mondta ez normális . De még délután is ilyen maradt, ezért írtam , hogy valaki tapasztalt e már ilyet, magyarán, megnyugodjunk ez tényleg normális. Ebben a kis városban egy orvos van, így ilyen helyzetben félve ad az ember az orvos szavára. Körülnéztem fórumokon, és másoknál is normális állapot , hogy oltás után a kutyánál levertség jelentkezik. Csak várni kellett, mára teljesen rendben van.
2013. aug. 6. 07:54
 14/14 anonim ***** válasza:
húú az jó...
2013. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!