Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik krémszínű yorkie?

Létezik krémszínű yorkie?

Figyelt kérdés
Láttam pár képet, ahol sem fekete, sem vörös nem volt a kutyában, és nem is biewer volt, hanem majdnem teljesen krémszínű, de yorkie formájú. Ez yorkie volt vagy valami más fajta? Nagyon-nagyon tetszik!!

2013. aug. 5. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

fajta leiras,fajtastandard mident elmond.



egy biztos hogy mini nem létezik....csak besült,hibás.

2013. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem is szándékozom "minit" venni, nem csak azért, mert beteges, hanem az már tényleg túl kicsi, nem is tudnék kutyaként játszani, bánni vele mert attól félnék, kitöri egy kátyúban a lábát... A standard 2-3-4 kiló pont jó.

Amúgy nem láttam leírva a krémszínű változatot, de akkor mégis mi volt az a kutya?


[link]


pont ilyen volt!

2013. aug. 5. 15:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Yorkie standardban nem vagyok otthon, de ha megnyitod a linket, amit betettél, akkor láthatod, hogy a fejlécben ez szerepel, hogy yorkshire terrier.
2013. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor: nem garancia semmire, de a Határozó kézikönyv (Kutyák) szerint nincs több színváltozata.
2013. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kinézet alapján egy egy Silky. De bennük is van ezüst - bár láttam már hivatalos tenyésztőnél szinte teljesen krémszínűt.
2013. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És van itt Magyarországon ilyen kennel? Csak egyet találtam, de ők németek... Még a honlapjukat is úgy fordította le a google fordító...
2013. aug. 5. 18:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom. Egyszer az egyik kutyás lap foglalkozott vele, ott volt egy kennelnek pár kutyája, és az egyik tiszta krém volt szinte.
2013. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ez a kutyus gold yorkshire terrier
2013. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Dönci91 ***** válasza:
igen gold...de láttam már choco yorkit is...nem tudom az FCI álltal mennyire elfogadottak ezek a színek...nekem 2kg kereken a yorkim mégis azt hiszik,h mini,persze mindig kijavítom őket,hogy olyan nem létezik...inkább csak a standardnak megfelelő...el sem tudom képzelni,hogy lehet ennél kisebb egy yorki...hiszen ez is olyan aprócska :)
2013. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nem találtam működő kennelt, inaktívat is csak egyet:( Ahogy látom 2006 óta nem hoztak le kiskutyát, és azok sem goldok voltak. Néhány expresszes meg apródos hirdetést láttam még, dehát azt inkább ne...

Szóval ahogy látom, senki nem foglalkozik itthon a tenyésztésükkel. Szomorú:(

2013. aug. 7. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!