Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem hiányolja?

Miért nem hiányolja?

Figyelt kérdés
reggel a vizsla kutyánkat el kellett altatni. amíg ez történt addig én a labradort behívtam a konyhába hogy ne lássa. miután kiengedtem talán egyszer vagy kétszer nyüszített és azóta se semmi. nem keresi nem szomorú. miért? látta hogy nagyon szenvedett a vizsla lehet ezért?
2013. aug. 5. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet most még nem veszi észre a hiányát, de később szerintem ő is lehangoltabb lesz... Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2013. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
remélem nem lesz neki semmi baja...
2013. aug. 5. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet h nem vette észre... Nálunk úgy volt h valaki elütötte az egyiket mikor kiszökött (utána mentünk de késő volt) a másik meg látta is. Kereste meg minden. Aztán depressziós lett. Alig evett, ivott nem volt semmihez kedve. Aztán hoztunk egy újat és utána rendbe jött. Remekül van. Szóval ha lesz ilyen akkor pár hónap múlva akkor szerintem hozzatok újat a másik mellé ;)
2013. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát szeretnénk de csak ő miatta. én most úgy érzem nem tudnék foglalkozni a leendő kutyussal. de remélem hogy ez rossz megérzés.
2013. aug. 5. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de túlságosan emberi szinte emeled a kutyát. Ő nem úgy gondolkozik mint mi. Szereti a társát, és van amelyiknek hiányzik is sokáig. De van amelyiknek nem, és az tuti, hogy egyik sem gondolkozik úgy hogy "jaj szegény szenvedett, hát jobb neki, hogy elment".
2013. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem minden kutyának hiányzik az akivel együtt élt,de ettől még jól meglehettek.
2013. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk pár napig hiányolta a másikat akit elkellett altatni.

7 évet voltak együtt kölyök koruk óta.Nyöszögött, pár napig kereste,de evett ,ivott.

Mi nem rögtön hanem 3 évre rá hoztunk egy kölyköt mellé,de sokkal boldogabb és fiatalosabb lett.Most már csak azon gondolkozunk a fiatalal mi lesz ha már az idős kutyusunk elmegy :( mert nagyon össze vannak nőve és amikor az öreget elvittük kozmetikába 2 óra hiánytól a fiatal teljesen kikészült,szóval szerintem őt tuti megfogja viselni :(


Lehet majd a labi is fogja hiányolni csak még nem vette úgy észre.

Amúgy mennyi évet voltak együtt?

2013. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!