Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az ember leszokás után mennyi...

Az ember leszokás után mennyi idővel nem hiányolja már a cigit?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 22:41
 1/6 anonim válasza:
1,5 éve szoktam le. Még néha most is elkap a vágy. Kb. 3-4 hónap után már könnyebb. Én még néha egy-egy slukkot elszívok. Kb. 3-4 havonta. DE CSAK EGY SZíVÁST!!!! Mindig megkívánom, mert szeretem a cigarettafüstöt. De amikor beleszívok nem esik jól, rossz mint amikor először gyújtottam rá. Így amikor egy kicsit megkívánom igazából az is átfut a fejemen, hogy mennyire rossz. Ezáltal sokkal ritkábban érzem azt, hogy rá kellene gyújtani.
2013. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a leszokás minőségétől függ. ha elveszed magadtól a cigit, és elhiszed hogy neked jó lenne, akkor bizony másfél év után is elkap a vágy. én is sok évig cigiztem, nem volt könnyű elhatározni, de mikor eldöntöttem hogy nem kell többé, egy napig nem kívántam. jó, segített benne az Allen carr féle könyv, de az a jó példa arra, hogy nincsenek is elvonási tünetek, nem kívántam egyáltalán másnaptól
2013. jún. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Allen Carr könyve segít a legtöbbet.
2013. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lassan 4 éve nem szívom, de még mindig kívánom..őrület..:-((
2013. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TaKy99 ***** válasza:

E-cigi segítségével leszoktam. Tavaly jul4 óta nem szívtam hagyományosat. Kb. 2 hét után nem is kívántam. Az e-cigit ma már csak nikotinmenteset, de azt is az íze miatt 2-3 hetente 1-2 alkalommal, amikor megkívánom a finom gyümölcsös ízeket.


Ami a lényeg, ha hagyományos cigarettát szívnak mellettem, az undor fog el a szagától. És a dohányos embereket is megérzem a szagukról, még ha órák óta nem gyújtottak rá akkor is. És egyből eszembe jut, valaha én is ilyen büdös voltam. :(

2013. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2010 júniusa óta nem gyújtottam rá, egyáltalán nem hiányzik, mindössze olykor az hiányzik, ha sok a probléma, hogy elengedjem magam és elhagyjam magam, a dohányzás pedig mint gyengeség - ennek az eszköze volt. De tudom, hogy nem lenne jobb tőle az életem. A Carr könyv segített nekem is.
2013. jún. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!