Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok, el fogják...

Mit gondoltok, el fogják vinni augusztus 13-ig?

Figyelt kérdés

[link]

Beleszerettem egy csodaszép kutyusba, akit nagyon szeretnék hazavinni, de mivel nyaralok, ez elég necces lenne augusztus 13-ig. Csodaszép, különleges kutyus, apró, zászlós farkú, a nyelve vége pedig kék. Teljesen szobatiszta, és nagyon játékos, barátságos - egyszóval főnyeremény. Mit gondoltok, megéri érte másfél órát oda-vissza utazni? Borzasztóan sajnálnám, ha elvinnék.



2013. aug. 5. 17:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is!És ha élőben is szimpatikus és megfelelő jelöltnek találnak,biztosan megoldható,hogy tartják addig,míg haza tudod vinni.
2013. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy kutya nem 1,5 óra utazást ér meg, hanem 15-20 évet, amit vele töltesz.


Ha találkoztál már a kutyával, és ennyire bejöttök egymásnak, szorítok, hogy haza tudd vinni, és aztán sok-sok évig jó és szerető gazdija legyél.


Javaslom, hogy járjatok kutyaiskolába, nagyon jól éreznéd magad.

2013. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igen fogják elvinni. Egyeztess a gazdájával hogy te szeretnéd elvinni és hát ha neked lefoglalja. Másfél óra oda- vissza szinte semmi 24 órában! Én azt mondom: MEGÉRI!
2013. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ez a gondom: felhívtam a menhelyet, és azt mondták nem tudják tartani. Vagy odajövök, és elviszem, vagy a szerencsén múlik.
2013. aug. 5. 18:04
 5/20 anonim ***** válasza:
Én a kutyámért csak oda utaztam több,mint 2 óra hosszát:) Csak egyszer kell őket onnan elhozni azt az utazást pedig simán ki lehet bírni..szóval ez ne legyen akadály.
2013. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 sippara ***** válasza:
Hát ha tényleg szeretnéd, szerintem hívd fel a Rexet, vagy írj nekik, hogy ha addig nincs gazdi, te tizenharmadikán kihoznád, fogalmam sincs, milyen most náluk helyzet, még az is lehet, hogy "visszatartják" neked addig.
2013. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A problémám az, hogy egy apartmanban nyaralok. Állatbarát ugyan, de nem hinném, ha örülnének az új lakónak. Mindenesetre megpróbálom megtárgyalni a tulajdonossal... Nagyon félek, hogy elviszik a szemem elől.
2013. aug. 5. 18:07
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szeretnéd akkor persze,megéri! :)
2013. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Már beszéltem velük, és nem tartják!
2013. aug. 5. 18:07
 10/20 anonim ***** válasza:
Bemondásra biztos nem,de ha odamész,kifizeted az ilyenkor szokásos hozzájárulást,szerintem igen.Ha nagyon akarod,megér egy utat.Voltam már kutya ügyben náluk,segítőkészek voltak.
2013. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!