Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok, el fogják...

Mit gondoltok, el fogják vinni augusztus 13-ig?

Figyelt kérdés

[link]

Beleszerettem egy csodaszép kutyusba, akit nagyon szeretnék hazavinni, de mivel nyaralok, ez elég necces lenne augusztus 13-ig. Csodaszép, különleges kutyus, apró, zászlós farkú, a nyelve vége pedig kék. Teljesen szobatiszta, és nagyon játékos, barátságos - egyszóval főnyeremény. Mit gondoltok, megéri érte másfél órát oda-vissza utazni? Borzasztóan sajnálnám, ha elvinnék.



2013. aug. 5. 17:57
1 2
 11/20 sippara ***** válasza:
Bocsi, nem láttam a válaszokat :) Ha ez a helyzet, akkor vagy imádkozol, vagy felhívsz valami ismerőst, akinél el tud lenni még egy hetet. Egyébként nagyon-nagyon sok ilyesmi keverék van, szóval koránt sem biztos, hogy elviszik.
2013. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Még azt is felvállaltam, hogy kifizetem az ellátását, de azt mondták, nem tudják 3 napnál tovább tartani.
2013. aug. 5. 18:11
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem valahogy menj el érte! Ha a szálló állatbarát, akkor meg extrán jó! Én is így hoztam el annó a kutyusomat, hogy eldöntöttem, hogy nekem pedig kell. Elmentem érte (ő is messze volt) közölték, hogy hétvégén lesz egy kutyás felvonulás vagy mi és oda ki akarják vinni, és ha ott valaki adományoz egy nagyobb összeget a kutyáért cserébe akkor neki adják, ha megmarad, akkor következő héten érte mehetek. Na, itt leírni sem tudom, hogy hány helyre telefonáltam és írtam e-mailt, hogy hozzám kerüljön a kutyus. Aztán másnap visszamehettem érte.
2013. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mi is a rextől akartunk kutyát.Kinéztük,telefonáltunk...már akkor közölték,hogy többen vannak a kutyára,úgyhogy tesztet kell írnia a jelentkezőknek.Ráadásul pont egy olyan napon,amikor nálunk mindenki dolgozott.És persze a tesztet is délelőttre rakták,gondolom így kiszűrve,hogy felére csökkenjen a jelentkezők száma.


Végül később elmentünk és elhoztunk egy másik kutyust,egy kölyköt.De én abszolút nem vagyok megelégedve a Rex-szel.

2013. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy 3 napot tudják csak "tartani"? Utána mi lesz vele? Messze nem biztos, hogy 13-áig lesz gazdája.
2013. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Úgy értették, hogy ha lefoglalom, max 3 napig tartják nekem, ha csak annál később tudom elhozni, a szerencsén múlik. Mindenesetre elhoztam a kutyust :)
2013. aug. 10. 10:08
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerencsés kiskutya :)) Sok-sok együtt töltött évet kívánok nektek !
2013. aug. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 sippara ***** válasza:
Kérdező, mindenképp írd majd meg, sikerült-e elhozni! :) Nagyon-nagyon sok szerencsét és még több boldog kutyás évet kívánok! :)
2013. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18-as...

"Mindenesetre elhoztam a kutyust :)"

2013. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönjük 17-es! :)

18-as, igen, elhoztam. Köszönöm :)

2013. aug. 10. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!