Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10hóapos stafford. Néha...

10hóapos stafford. Néha leszoktunk menni a tiszára fürödni és mindig lemarad a bicaj hátánál pedig nem megyek gyorsan, sok embernek a staffija elég jó birja a futást már 10hónaposan, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 18:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
pedig nincs el hízva
2013. aug. 5. 18:57
 2/13 anonim ***** válasza:
az, hogy 40 fok van?
2013. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon meleg van ilyenkor a kutyáknak, még ha este 7-kor mentek akkor is. Nézd el neki, még nagyon fiatal. És vigyázz rá!!:)
2013. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy kutyát nem szabad futtatni 1 éves kor előtt mert még nincs klifejlődve! Jézusom, nem igaz, hogy ennyinek nem lehet utána nézni!
2013. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
jah ezt tudom hogy meleg van, de viszont egész nap hűvösbe van és nem akarom én kifárasztani de ha meleg van ha hideg akkor se fút, utána lehet nézni de nem találkoztam még ilyennel! azért kérdezem itt mert lehet itt ugyan ez a gond van valakivel
2013. aug. 5. 19:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Nézesd meg dokival, lehet hogy gond van az izületeivel, könyökével, csípőjével ami miatt gondott okoz neki a futás.
2013. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
jah az lehet, meg fogom nézetni minél hamarabb.
2013. aug. 5. 20:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Az jó lesz, csúnya dolgokat okozhat sajnos az ilyen probléma. Addig szerintem ne futtasd.
2013. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de amúgy ezt észre lehet rajta venni? mert itt az udvaron szokott szaladgálni, ha labdát el hajtom vissza hozza stb
2013. aug. 5. 20:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kora után lehetne csak futtatni.És valóban lehetséges,hogy fáj vmi neki.Plusz nagyon meleg van.Az enyém imád fürdeni,futni is..de ebben az időben lassú sétával megyünk a vízhez és ott is csak beledől és hűsöl.Nagyon meleg van!
2013. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!