Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajoknak van kék...

Melyik kutyafajoknak van kék szemük?

Figyelt kérdés

#kutya #szem #kék #kutyafajok
2013. aug. 5. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Husky,Ausztrál juhász, több fajtát nem ismerek amelyikeknek kék lenne a szemük,de már láttam kék szemű berni pásztort szóval szerintem a gének is közre játszhatnak.De általában ez nem jellemző.
2013. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
husky:) az én huskymnak is kék szeme van..de kék szemű lehet még a pitbull,shar pei,dalmata..de ez nem fajta függő..hanem hogy az apa vagy az anya milyen szemű volt..mert ha az egyik szülő kék szemű,az örökölhető :D
2013. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
husky, pitbull, aussie, borderek, de szinte bármelyiknek lehet de az génhiba
2013. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. aug. 5. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Francia Bulldogomnak is kék az egyik szeme, fehér-fekete foltos, ő hibás, de szeretjük nem kiállításra vettük hanem kedvencnek :-D tkves
2013. aug. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet még a catahoula leopárd kutyának, catahoula bulldognak, sőt még a mudinak is mindkét vagy egyik szeme kék. Ezeknél a fajtáknál nem számít hibának.
2013. aug. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem azért kérdezed, mert most apródról nézel egy 10 ezerért eladó kék szemű "huskyt"...(akik így választanak kutyát, kb rá fél évre ki is paterolják, csak úgy szólok)
2013. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dehogy! Én ha veszek kutyát, tuti nem így fogok.
2013. aug. 6. 17:41
 9/9 anonim ***** válasza:
a marle színű kutyáknak lehet
2014. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!