Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull para?! Nemsokára...

Pitbull para?! Nemsokára kapok kis pitbullt. Könnyen hozzá fog szokni a többi kutyámhoz? és hogy alapból mennyire agresszív? (nem úgy nevelem, hogy az legyen) ezektől nagyon parázok.

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 20:55
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Amúgy nem értek egykét embert..leugattok mindenkit! de komolyan..nem kell tanulnom!egész életem során voltak kutyáim a tacskótól a német juhászon át a kuvaszig minden fajta! Megkérdeztem a tenyésztőt is,ő is elmondta...de egy ember szavára nem adok! ezért tettem ki ide is a kérdés,nem vagyok betojva hanem érdekelt! és eez,hogy "még nem állsz készen rá" hagyjad már...ha meg nem volt ilyen kutyám,akkor ne is legyen még? akkor mikor legyen?? valamikor el kell kezdenem,főleg ha imádom a pitbullokat!

Szétszedni szét tudom őket..eddig is szét tudtam..

olyan negatív mindenki..ha valamihez nem teljesen ért valaki,az egyből adja fel..meg se próbálja..

tudom hogy jót akartok...de ez azért elég poén...segítséget kértem,nem azt hogy minden 3.ember ide fossa,hogy meg se próbáld add fel blablabla..megoldom magamtól is..

a szüleit elnézve nem lesz vele gond.

az apa is beszámítható és az anya is..

szóval innentől kezdve a kérdésemre kérek válaszokat,nem ilyen szarokat hogy add fel,meg se próbáld..mindenképp elhozom a csöppséget!

2013. aug. 6. 08:16
 22/34 sippara ***** válasza:
Oké, persze, hozd el, csak aztán ne sírj, ha sz.@.rik a fejedre/verekszik/nekimegy a másik kutyának vagy esetleg neked, mert ő érezni fogja ám, ha bármilyen szempontból gyenge vagy.
2013. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"Szétszedni szét tudom őket..eddig is szét tudtam.. "


Hány pitet szedtél már szét? Mert náluk nem úgy megy hogy leöntöd őket vödör vízzel és szétugranak. Használtál már feszítőfát? Tudod piteknél ez úgy megy hogy a feszítőfa a sétánál olyan alap, mint a póráz meg az oltási.


Egyébiránt nem kétlem hogy van tapasztalatod másik fajtákkal, de a pit az más.


Ezzel a hozzáállással ha elhozod a pitet, akkor ejts útba egy barkácsáruházat is egy ásóért, mert hamarabb lesz rá szükséged mint gondolnád.

2013. aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

"nem kell tanulnom! Egész életem során voltak kutyáim"


LOL


Még aki kutyás sportokban világbajnok, az se mond ilyet hogy nem kell tanulnia a kutyákról. Tudod kinek nem kell tanulni a kutyákról? Aki mindent tud róluk. Az meg nem más, mint az Isten. Csak nem te vagy Jézus második földrejövetele?

2013. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

ma 04:20

Szép hosszú írás.

Már csak az hiányzik, sorold csak fel a TENYÉSZTŐKET pitből.

2013. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
:)
2013. aug. 6. 10:23
 27/34 anonim ***** válasza:

25


csak két példa, a teljesség igénye nélkül:


[link]

[link]

2013. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

[link]


így már jó

2013. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Elárulod melyik kennelből hozod majd a kölyköt?
2013. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Nem idézek pontosan, de egyik hozzászólásodban azt írtad, hogy amikor mentél megnézni a kölyköket, az anyakutya ott tépte a kerítést... Hát, ez minden, csak nem bíztató. Menj el hozzájuk mégegyszer, és nézd a gazdát, hogy reagálja le, ha a kutyái őrjöngenek a kerítésnél. Hallgatnak-e rá, vicsorog-e a gazdájára ha így felspannolva hozzájuk ér, stb. Szóval próbáld megfejteni, milyen idegrendszerük van, ill. akkor is hallgatnak-e a gazdájukra, ha valami "érdekes" dologról kell máshova terelni a figyelmüket. Ismerek olyan kutyát is, aki a nap 24 órájából 22-ben teljesen behívható, engedelmes, nyugodt stb, "csak" épp akkor van a baj, ha történik is valami, mondjuk másik kutya, gyerek, sziréna, ami elterelje a figyelmét, na akkor legyél ember, ha ebből tudod kizökkenteni a kutyád. Márpedig ha nem tudod ilyenkor, akkor tökmindegy hogy nyugodt körülmények között hallgat-e rád vagy nem.

Amúgy kérd meg a tenyésztőt, vagy mit, hogy hadd maradjon nála a kutya 9-10 hetes koráig! Inkább te járj ki hozzájuk többször, de nagyon-nagyon jó lenne, ha elég időt töltene az alomtesóival, szüleivel. Ha nem akarják, mert akkor nekik kéne még egy oltást beadatni, akkor add oda az oltás meg a féreghajtó pénzét is, csak hadd maradjon még ott. Sokkal kevesebb gondod lenne a szobatisztaságra nevelésnél, sétáltatásnál. Egy fejlettebb, magabiztosabb, szocializáltabb kutyával mindent könnyebb elkezdeni, akkor amikor már nem a félelem meg az új dolgok miatti para "beszél" belőle.

2013. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!