Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya eltudja felejteni a...

Egy kutya eltudja felejteni a trükköket, amiket már megtanult?

Figyelt kérdés
Van a kutyám, aki nagyon sok trükköt tud, és mindennap tanítom, játszok vele, sokat foglalkozok vele minimum 2 órát naponta. Nagyon jól tudja a dolgokat. pl. Gyere, helyedre, ül, fekszik, pacsit, hozd, körbe,(maga körűl) fordul,(fekvésből). Még megszeretnék neki tanítani 1-2 őt. Persze, ha nem érti, nem kényszerítem rá, de nagyonis megérti, 2-3. bemutatásra. Okos nagyon, pedig már felnött kutyus. És azt szeretném kérdezni, ha nem gyakorlom vele nem tudom, kb. fél évig egyáltalán, van, hogy elfelejti a dolgokat? Vagy a kutyába benne maradnak a dolgok, mert jóval emlékei vannak?
2009. okt. 25. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az én kutyám nem felejtette el..nem igazán gyakorlom vele..de majd fogom xD..kistermetű,2 éves x)...olyan mint a biciklizés xD
2009. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kutyám nem felejtette el csak nem tudta olyan tökéletesen mint amikor minden nap gyakoroltunk. Nem hiszem, hogy teljesen elfelejtené.
2009. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám elfelejtette vagyis inkább úgy mondanám, hogy elmakacsosodott, mert egy hónapig kb nem tanítottam ésutána amit nagyon begyakoroltattam vele régebben az megmaradt de amit csak épphogy és még egy kicsit homályos volt neki azt elfelejtette teljesen, van olyan is ami csak rémlik neki és meg akarja csinálni csak nem biztos benne, hogy jót csinál. :)
2009. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudja
2010. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudja maximum annyit felejt, hogy nem tudja hosszú idő után beazonositani mit kérsz Tőle de ha párszor megint megmutatod neki akkor utána szerintem eszébe jut.
2010. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!