Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy kutyat idegesit...

Hogy lehet egy kutyat idegesiteni?

Figyelt kérdés

Kedves szomszedom raszol a gyerekekre mer o piheni akar reggel 9-kor,a kutyajat ha viszi setalni reggel 6 ejjel 1 ugat a kutya de raszol akkor nem ugat viszont elakarnam erni hogy ugasson a kutya ezzel prezentalva hogy nem kenne csesztetnie a gyerekeket.mer az o kutyaja is tud hangos lenni

Amugy o egy kibirhatatlan szomszed megerdemelne mar o is hogy valaki csesztese

Nem az en lurkomra szol hanem egy kis szomszed fiura aki neha kint van es hat gyerek leven kicsit zajos



2013. aug. 6. 07:37
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
ez igaz de lehet msgaba szallna egy kicsit
2013. aug. 6. 10:21
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Épp ellenkezőleg: azzal érvelne, hogy ha ő a kutyáját meg tudja fegyelmezni, ha az rázendít, akkor más a gyerekét miért nem?
2013. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

ha az én kutyámat ugattatnád, lehet, hogy elküldenélek melegebb éghajlatra.

Egyébként tényleg oda kell állni és megmondani neki, hogy mi a probléma. Ha ehhez nincs bátorságod, dobj át egy levelet..

2013. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Ha abnormálisan zajonganak a gyerekek akkor szóljon rá az apja vagy az anyja. Vagy beszélje meg a szomszéddal.

Lehet a gyerekeknek is mérsékelni a zajongását, ha tényleg már zavaró. Neked meg nem kéne bosszút forralni más helyébe. Intézzék el az ügyet a kutyás és a gyerekes egymás közt.

2013. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Mucika1997 ***** válasza:

Hát az én szomszédaim még idegesítőbbek. Gyalog elindultam a kutyámmal, hogy vigyem csippeztetni, erre kicsól az egyik szomszéd hogy milyen jogon sétáltatom a kutyámat. Igazából az volt a baja, hogy a 4 kutyája össze-vissza ugat!

Azt mondta, direkt ugattatjuk a kutyáját. Ha van kutyád akkor sétáltasd a kapuja előtt, tuti ugtni fog!(Bár nem értem mire lesz ez jó!)

2013. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy ha az én kutyámat idegesítenéd én se hagynám abba azt hogy mindig rászólok a gyerekedre!!!!!
2014. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Am lehet hogy a szomszédod esetleg szeretne.... Hát nem is tudom PIHENNI??????
2014. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!