Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb megoldás?

Melyik a jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Ha veszek a 30 kg körüli kutyámnak egy 15 kg normál/reklám tápot mondjuk kb. 8 ezerért (Pedigree, Chappi, Darling..stb.) vagy ha veszek egy 15 kg-s Acana, Pro Plan, Eukanuba..stb. tápot kétszer annyiért?

Én általban 350-400g-ot szoktam adni a kutyámnak naponta, de azt hallottam, hogy ha prémium tápot adok neki akkor elég fele annyi is. Így szerintem ugyanott vagyok a prémium táppal (sőt talán olcsóbban is jövök ki) és ráadásul a kutyám is egészségeset eszik. Ti mit gondoltok? És milyen márkájú tápot ajánlotok?


2009. okt. 25. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom meg tudod venni. Tudod egészségesebb. Tudod hogy kevesebbet kell adni. A Csepi meg ezek nem arányosan rosszabbak mint az Aacan, hanem egyszeráűen sz*rok! 8 ezerért már kapsz egy Happy dogot, Dog chow-t. MI ITT A KÉRDÉS? :) Én kutyám 15 kg-os, majdnem egy egész pohár az adagja az Acana-ból.
2009. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja még előző vagyok. Enyén sportosat eszik ami drágább a normálnál, és 18 kg 14ezer Ft.
2009. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak kb. mondtam egy összeget, de ha jól tudom akkor 15 kg olyan 4-5 ezer körül van Chappiből.
2009. okt. 25. 22:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor megéri :D És milyen márka, ha megkérdezhetem?
2009. okt. 25. 22:34
 5/6 A kérdező kommentje:

És mennyivel kevesebbet kell akkor adnom neki?

(tudom, sok a kérdés :D) Köszi előre is a választ!

2009. okt. 25. 22:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Acana-t veszek. Azt nem tudom mennyi kéne a tiédnek de az enyém feleakkora és e3gy pohárral eszik meg belőle naponta. Van még Royal canin, Orijen, Eukanuba ezek a nagyon jók. Aztán van Dog chow, Happy dog, Biomill és hasonlók, ezek a közepesek.
2009. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!