Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatboltba engednék, hogy...

Állatboltba engednék, hogy magammal vigyem a kutyám, ha én vagyok az eladó?

Figyelt kérdés
Megkérdezhetem, nem? Kis testű kutyus. Hol van még esély hogy engednék, milyen munkakörben?

2013. aug. 6. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a kutyád jól képzett,de minimum kompatibilis kutyákkal,felnőttekkel,gyerekekkel,akkor nyugodtan megkérdezheted,hogy ha kezdetben nem is minden nap,de alkalmanként lehetséges e.Ja és minden oltása meglegyen plusz bolha és féregtelenítés.
2013. aug. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Reklámkutyának, és ha nem zabál fel mindent elképzelhető.

Ezenkívül mindenhová ami nem élelmiszer, gyerek, ruházatis vagy normális irodai. Alapvetően meg kell kérdezned, ha megengedik és senkit nem hátráltat még örülhetnek is.

2013. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nalunk a viragboltba van mindig egy goldi :) ul a lepcson vagy a kirakatban :)
2013. aug. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is bevittem az irodába de csak ha egyedül voltam, mert sokan be voltak szarva az asztal alatt alvó dobermanntól.
2013. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahová én járok kutyakaját venni, ott mindig ott van a tulaj kutyája. Megkérdezni éppen megkérdezheted.
2013. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem állateledelesbe igen, ha jó fej a kutya. Kérdezd meg nyugodtan!:)
2013. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A Fressnapfba, ahova járunk, ott szokott lenni az egyik eladó kutyusa. Elvan, általában egy zsák tápon fekszik, vagy nézi az ajtót :D
2013. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!