Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet leszoktatni egy...

Hogyan lehet leszoktatni egy kutyust, hogy ne bántsa a macskákat, lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés
2 kutyám van, és a nagyobbik, másfél év körüli keverék, kergeti a macskáimat, sarokba szoritja,és mivel a kicsi kutya is egy látja tőle, ketten támadják meg...nincs is baj, ha ott vagyok, de félek, hogy egyszer elkapja, mikor nem látom..
2013. aug. 6. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
neveld, szólj rá, tiltsd.
2013. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mondom, nincs is gond, ha közelben vagyok. de a macskák kint vannak mikor én elmegyek otthonról is és tegnap pl arra értem haza, hogy a macska nyivákol, mert a két kutya megtámadta...
2013. aug. 6. 12:18
 3/7 A kérdező kommentje:
az érdekel, hogy ez a vadászösztön kinevelhető e vagy csak akkor viselkedik majd jól, ha lát engem..
2013. aug. 6. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:
elkell jatszani hogy elmentel otthonol kozben meg kukkolod h mit csinalnak. ha baj van kib@s zott nagy energiaval uvoltve ugrasz elo ugy hogy besza.rjon a felelemtol :D
2013. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kutyanevelő macskám, az utca összes kutyája retteg tőlle:-) Egyébként ezt nem is értem, 3 kutyám, 2 macskám van az egyik kutya felnőttként került hozzánk, minden macskára be van kattanva, de az otthoniakat soha. Egyszer kellet kicsit erőssebben rászólni és soha többé nem próbálkozott. Ha mégis akkor az lett volna az a helyzet hogy fenékbe rugom akkor is ha egyébként nem bántom őket.
2013. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Előző kutyákkal nekünk se volt gond....
2013. aug. 6. 17:18
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Szerintem ha bántani akarnák, a macskosz már rég nem élne. Az enyémek is szoktak néha durvábban játszani a macskával, olyankor ordít, hogy szabadítsam ki.
2013. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!