Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik esetleg olyan menhely,...

Létezik esetleg olyan menhely, ahol 13 évesen dolgozhatnék (akár ingyen is! )?

Figyelt kérdés

Az őszi szünetben nagyon szívesen segítenék menhelyen, lehetőleg ne a francban legyen!!! (budapest, jó közlekedés)

Előre is köszönöm a segítséget!!!!


2009. okt. 26. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Ezt önkénteskedésnek hívják drágaságom, és a legtöbb menhelyen CSAK önkéntesek vannak, 1-2 fizetett és képzett gondozóval.

Hivatalosan mindenhol 18 év a korhatár, de nagyon sok menhelyen alkalmaznak fiatalabbakat is ha látszik rajtuk az elhivatottság és a tettre készség, és némileg értenek is az állatok nyelvén, mert ez az önkénteskedés alapfeltétele. ;)

2009. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm "drágaságom", tudom hogy így hívják:)
2009. okt. 26. 10:58
 3/12 anonim ***** válasza:
szünetekbe csak a 14. évét betöltött és személyivel bizonyító ember dolgozhat (de személyije már mindenkinek lehet...) és én már voltam menhelyes segíteni ;)
2009. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:( azért köszi
2009. okt. 26. 11:22
 5/12 anonim ***** válasza:

van ahol 14 év alatt is lehet szülővel együtt....ha ez nem megoldható akkor várnod kell még.


Szerintem érdeklődj közvetlenül a menhelyeken.

2009. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

11:18

15 az a 14

2009. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Egyébként utolsó válaszoló utána néztem egy menhelyen, és a 14. életévet kell betölteni (NEM '%!!!)
2009. okt. 26. 14:29
 8/12 A kérdező kommentje:
(NEM 15.!!!) Bocs:)
2009. okt. 26. 14:30
 9/12 anonim ***** válasza:

A Szentendrei Árvácskában lehet önkénteskedni korra való tekintet nélkül. Ha ügyesen, magabiztosan, talpraesetten mozogsz a kutyák között, tudsz rendesen sétáltatni és van némi fizikai erőd is, akkor szülő sem kell hozzá.

Volt fenn tavaly nyáron olyan 10 éves kisgyerek, hogy az álla leesett az összes gondozónak :).

A lényeg, hogy mindig mindent meg kell kérdezni, önálló akciókba nem szabad fogni.

Nézd meg a honlapjukat, hogy hogyan tudsz feljutni a menhelyre, minden nap 9-12:30-ig lehet sétáltatni. Bejelentkezni nem kell. Felmész, bemutatkozol, elmondod mit szeretnél, kezedbe adják az első kutyát. Majd idővel már önállóan is kiviheted-visszahozhatod a kutyákat.

Sétáltatáson kívül fésülni, szeretgetni lehet még. Etetésben, takarításban, orvosi dolgokban, más ellátásban nem lehet segíteni, az a gondozók feladata.

2009. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A törvények miatt oda kell írniuk, hogy 14 év alatt nem dolgozhatsz, de szerintem örülnek a segítségnek és nem fogják azt mondani, hogy nem mehetsz.
2009. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!