Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Visszafordítható az ivartalaní...

Visszafordítható az ivartalanítás?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve fogadtam örökbe gy menhelyi máltai selyem pincsit. Az örökbe adás előtt már ivartalanították és kétoldali sérvvel is operálták. Szegény nagyon hányatott sorsú volt. Ha esetleg egyszer szeretnék neki kiskutyákat, akkor ez visszafordítható, vagy az ilyen műtét végleges?
2009. okt. 26. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2009. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem visszafordítható. Neki már nem lehet kölyke.
2009. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Már hogy lenne visszafordítható?

Ha lány akkor kivették a petefészkét vagy a méhét,ha fiú akkor leműtőtték a heréit!

Ezeket visszaműteni nem lehet!

2009. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Még szerencse,hogy ivartalanítva van,legalább nem fogja továb szaporítani feleslegesen a kérdező.A kérdésből eleve kitűnik,mennyit ért a kutyához meg a biológiához...
2009. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

kedves utolsó bunkó válaszoló és a többi aki nem tudott értelmes vlaszt adni..... nem szaporítani akartam a kutyát de ha már picit idősebb lesz esetleg gondoltam saját magamnak utánpótlásra. Ha nagyon szaporítani akarnám, akkor nem menhelyről vettem volna magamhoz egy agyon vert, harapós, bizalmatlan kutyát és nem neveltem volna belőle egy szeretnivaló boldog kiskutyát, hanem veszek 2-őt szintén szaporítótól és éjjel nappal dugatom őket. Elvileg végezhetnek visszafordítható ivartalanítás, amikor csak elkötik (elfelejtettem írni hogy kislány). És nem az okoskodásodra voltam kíváncsi, elég lett volna egy egyszerű nem.

Aki normálisan válaszolt annak nagyon köszönöm, erre voltam kíváncsi.

2009. okt. 26. 13:39
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

"gondoltam saját magamnak utánpótlásra..."

nocomment:)

2009. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

14:07 hát ja!

még egy "no comment"

2009. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Akkor gyorsan legyél tisztában azzal mi a szaporítás. :) Minden annak számít hivatalosan ha nincs törzskönyve. Pontosan ezért ivartalanítják azokat a kutyákat. Ma már nem is végeznek elkötést, mert akkor ugyanúgy lehet beteg (álvemhes, rákos, gyulladásos)... Mert nem az az elsődleges hogy ne tudjon szülni, hanem az is hogy ne legyen beteg.

De menj és keresd meg a szemétben a méhét vagy nem tudom... o.O Bocs ez már morbid, de ha a hülyeség fájna... O.x

2009. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
na igen, és ha a bunkóság, az okoskodás és a feltűnési viszketegség fájna....
2009. okt. 26. 14:49
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem okoskodás ez így van. Ha nics törzskönyv, szaporító vagy. És azt is illene tudni hogy csinálják a műtétet és akkor fel sem merülne benned! Menhelyről hozál kutyát és még most sem érted hogy nem elletni akkor ott már ha idegesedjenek fel akik tudják! Ez olyan mint hogy 2+2=4 Hiába más a véleményed, akkor 4!
2009. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!