Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megeszi a kutyám ezt a müzlit...

Megeszi a kutyám ezt a müzlit lehet tőle baja?

Figyelt kérdés

cerbona fitt rostos müzli

rost és kálcium van rajta rá is van írva, hogy az egészséges csontokért és fogakért ezt ettem reggelire annyira nézte a kutya mondom adok neki egyet úgysem fogja megenni de megette és evett még pár darabot belőle szerintetek nem baj ha néha eszik pár darab ilyet?


[link]


2013. aug. 8. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Tele van cukorral, édesítővel. Èn nem adnám neki.
2013. aug. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
39%

Dehogy lesz baja... :)

Én én előző kiskutyám, konkrétan azt ette, amit mi. Még én is gyerek voltam akkor, és jujjj nagyon sok mindennel tömtem. Tudom meg leszek kövezve, de volt, hogy adtam neki kólát, és úgy láttam szerette. Soha nem figyeltünk a súlyára, mert annyit mozgott, hogy nem volt gond soha. 15 évet élt boldogan, sajnos az epilepszia meg az öregsége végzett vele. Ami független az etetéstől, mert ez a fajtájában gyakori.

2013. aug. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Collie ***** válasza:
55%
De, baj! A másik, hogy ha eszel, akkor ne adj közben a kutyádnak is a kajádból, mert azzal csak ártasz a falkavezérségnek is. Van interneted, olvass. Nézd meg mit ehet a kutya és mit nem, és azt is nézd meg, hogy mit rontasz el azzal, ha az asztalról eteted a kutyát.
2013. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Linduli ***** válasza:

[link]


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1366946-mit-n..


[link]


itvan pár oldal ami a kutya étrendjét is tartalmazza

2013. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 amit leírtál tudom de engem nem érdekel ígyis szótfogad nekem nem fogok vele kő keményen bánni lehet lehurrogni ezért de nem érdekel ő is 1x él boldog legyen én annak csak örülök. egyébként is amíg szótfogad nincsen baj nem értem minek keményen bánni egy kutyával
2013. aug. 8. 13:15
 6/10 Collie ***** válasza:
Te tudod, majd megtapasztalod később a hátulütőjét....Etesd nyugodtan, sőt! Teríts meg neki az asztalon és adj villát a "kezébe". Szeretem, amikor olyan emberek okoskodnak, akiknek fingjuk sincs, hogyan kell nevelni egy kutyát. Tudod, ha a falkasorrend a helyén van, azzal teszel jót a kutyádnak. Megóvod a felesleges idegeskedéstől, tudja, hogy hol a helye. De ha így folytatod tovább, akkor mindkettőtöknek ártasz. Mindegy, te kutyád, ott rontod el, ahol akarod.
2013. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az én kutyám akkor eszik amikor mi is (délbe legalábbis mivel reggel nem eszik) a kutyatányérjába tesszük az ételt tényleg marha sokat ártok ezzel neki
2013. aug. 8. 13:31
 8/10 anonim válasza:

Te jó isten a kutyapszichológus megszólalt..... :D :D


A kutyás sem, de még a gyereket sem tudományos alapon kell nevelni......


Mi világéletünkben mindent adtunk a kutyáknak, még csirkecsontot is, és soha egyiknek sem lett baja.

Nagynénémék 2 kutyája kutyaiskolát végzett, persze semmit nem ért... Nem kaptam semmi nasit, szigorúan egyszer kaptak naponta enni, mert azt úgy kell, persze nuku csirkecsont, jóformán semmilyen csont. 2 kutyájuk pusztult el bélcsavarodásban.

2013. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az én kutyám szereti a csirkacsontot sőt még a csirke húsit is imádja azt is szokott kapni
2013. aug. 8. 15:29
 10/10 anonim ***** válasza:
A csirkecsont kis mennyiségben jó (feltéve, ha a kutya nem allergiás rá), mivel megfogja a egy kicsit a székletet, ezáltal könnyebben ürül a bűzmirigye.
2013. aug. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!