Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem nem normális,...

Csak szerintem nem normális, hogy ilyen távol vannak az első lábaik ezeknek a pitbulloknak?

Figyelt kérdés

[link]


Nem sokat értek a fajtához, de ez már durva. Mitől lehet? A tenyésztés vagy a testedzés oka?



2013. aug. 8. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nah, most neked mi a célod?


a fejről , nyakról, és a testről beszéltem- már amennyi látszik- közelebb áll a pithez mint a bullyhoz.

színre pedig a piteknél nem alapozhatsz ugyanis az albínón és a merlén kívül minden más megengedett. miről beszélünk?



mellesleg tök mindegy -ahogy már előzőleg is írtam- hogy ezek pitek vagy bullyk akarnak lenni akkor sem szépek, egyik fajta standardjához sem megfelelőek.

2013. aug. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ambulloknak is vannak ilyen vonalai, ez divat ott a júeszéjben


[link]

2013. aug. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
jah, hát akkor így meg eljutunk oda hogy keverék. mert ennek a két kutyának köze nincs az ambullokhoz, már eleve ami a fejüket illeti.
2013. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az american bully [link]

egy rendes, különálló, elfogadott fajta és nem a szteroidoktól ilyenek, hanem attól, hogy ilyenre tenyésztették, ilyen a genetikájuk. Pici korukban is így néznek már ki [link] és ne mondja nekem senki, hogy már 6-7-8 hetesen szteroiddal nyomják őket mert ez hülyeség!!

Az, hogy van aki undorítónak tartja és valaki gyönyörűségnek az ízlés dolga. Az angol bulldog [link] ami részt vett a fajta kialakításában az mennyivel jobb? Vagy a bully típusú amerikai bulldog [link] mennyivel jobb? Őket még sem szidja senki...érdekes. A bully nem azonos a pit bullal, szóval ne az eredeti pit standardjéhez nézzétek már a külsejét, van neki saját standardje.

2013. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!