Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első tüzelés alatt az normális...

Első tüzelés alatt az normális ha a kölyök nem olyan aktív, kicsit kedvtelen is?

Figyelt kérdés

amióta megjött neki,kicsit kedvtelen, többet alszik, enni eszik és inni is iszik normálisan, ha hazajövünk örül és séták alatt se látni semmi különöset,csak itthon látszik rajta..


kb 1-2 hét lehet hátra még a tüzelésből..


2012. máj. 16. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy normális-e, de nálunk ugyanez a helyzet. A séták alkalmával semmi sem látszik rajta, de itthon olyan unott és nem nagyon lehet felcsigázni.:( Ezen kívül az én kutyusom kicsit ijedős is lett, de remélem ez is elmúlik, mert eddig nagyon kis bátor leányzó volt.:)


Ha mindkét kutyának ennyire hasonlók a "tünetei", az biztos nem véletlen.:)

2012. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

biztos azért az ő szervezetüket is megviseli ez ahogy a nálunk lányoknál is van


neked milyen fajta és mennyi idős a kutyud??



nekem havanese és 11 hónapos

2012. máj. 16. 18:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is havanese, de csak 7 hónapos.:)
2012. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:D


a tied is amúgy nagyon aktív és mindig pörögne??

mert eddig az mienk az volt alig tudjuk néha lefárasztani,imád labdázni csak ezzel tudjuk lefárasztani,kimegyünk a parkba és dobáljuk neki jó sokáig amikor látjuk hogy elfáradt még sétálunk 20-30 percet és akkor itthon alszik egy jó nagyot ,de annyira lehet látni rajta,hogy boldog :)

hétvégén is voltunk a parkba és akkor is boldogan szaladt a labda után :)

2012. máj. 16. 18:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé pörgős. Télen hoztuk haza és mikor szobatisztaságra neveltük, akkor órákat voltunk lent a hidegben, de meg sem kottyant neki 3 óra séta!:D Mi mindketten megfáztunk a párommal, de ő még csak el sem tüsszentette magát!:)


Dominó is szereti a labdát, csak sajnos eddig nem sikerült megtanítani, hogy vissza is hozza.:( Szóval eldobjuk neki, aztán mehetünk utána. Bár ő azt élvezi a legjobban, ha megszerzi a labdát, botot vagy akármit, akkor kergetjük, mintha el akarnánk venni tőle.:) Itthon pedig nagyon sokat kergetőzünk. Élvezi, amikor szaladok előle, vagy utána és közben ugat!:D


Ezek kicsit leültek benne, amióta tüzel, de remélem, hogy ha vége lesz, akkor megint a régi önmaga lesz!:)

2012. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

mi se tudtok megtanítani neki,hogy vissza hozza a labdát ,mindig mi megyünk oda :) szoktunk vele futni is és akkor rohan utánunk felakar ugrani és ő is ugat :)

ez vmi havanese szokás lehet...

ami még érdekes,hogy amikor hall vmit akkor nem ugat hanem puffog sokáig és aztán ugat elég vicces :D

2012. máj. 16. 19:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez!:D Puffog! Ez a jó szó rá, eddig még nem találtam meg a legjobb szót arra a hangra!:DDD
2012. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sok kutyást ismerek,de eddig senki kutyája nem puffogot : D amikor mondtam nekik és fülltanui lehettek ennek a fura hangnak csak elmosolyodtak ,meg de cuki.. :)
2012. máj. 16. 21:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem pesten laktok véletlenül?:) Én sem hallottam még más kutyából ilyen hangot kijönni, pedig biztos nem egyedi, ha mindketten csinálják.:)
2012. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem, Gödöllőn
2012. máj. 17. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!