Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám mikor fogja...

A kiskutyám mikor fogja kinőni a harapdálást?

Figyelt kérdés

8 hónapos kiskutyám van :) keverék :D és sajnos van benne foxi-is és ugye tudjuk a foxi-rol hogy harapós rágcsálni szerető vadászkutya :D

De már annyira harapdálja játékból a lábamat h az már fájdalmas és sebeket is ejt bennem :/

Mit csináljak hogy mellőzem ezt a sebet ejtő harapdálást és körülbelül mikor múlik el??? :D És sajnos nem csak engem vagy a családomat harapdálja hanem ismeretlen embereket akik jószándékúan ölelgetik szeretgetik őket is ok nélkül harapdálja :S



2013. aug. 9. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt csinálja szidd le és hagyd ott. Tanulja meg hogy ha harapdál akkor nem játszik vele senki. Így egy idő után leszokik.
2013. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sippara ***** válasza:
57%
Miből gondolod, hogy magától egyszercsak elhagyja a harapdálást? A trükköket is magától kéne megtanulnia? TANÍTANI, NEVELNI kéne azt a kutyát, és akkor nem harapdálna 8 hónaposan(!!!!Jézusom...) mindenkit, aki az útjába kerül.
2013. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést kicsit előbb kellett volna feltenni... 8 hónapos kutya már rendesen rá tud fogni. Ahogy előttem mondták, szidd le ha harap és hagyd ott.
2013. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, le kell nevelni róla.

És a foxi nem vadászkutya, hanem kotorék eb.

2013. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van. Ha harap akkor hagyd abba vele a játékot, ha nagyon harap akkor sikíts egy nagyot (jelezve, hogy ez fájt) és hagy ott. Párom az szokott adni a mienk orrára én nem, de velem néha tiszteletlen, de a páromat nagyon tiszteli. Te legyél a falkavezér, ne a kutyátok.
2013. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm...Van aki azt mondta h 8 hónapos korába meg kelett volna tanulnia....most kaptam 8 hónaposan.. úgyhogy..-.
2013. aug. 10. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!