Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 10 hetes yorki kiskutyám...

Kingu_ kérdése:

A 10 hetes yorki kiskutyám parvovirus miatt kórházban volt, szerdán hozhattam haza, azóta nem eszik csak ha fecskendővel adunk neki enni, inni iszik Meddig tart ilyenkor a lábadozás, illetve mikor kezd el végre enni? És mit adhatok neki egyáltalán?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A kórházban nem adtak útravalónak tanácsot az elkövetkező időre? Diéta, etetés, netán még valami gyógyszer?
2013. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

furcsa, én úgy tudom hogy az nem jó ha a kutyába beleerőlteted a dolgokat mert csak jobban hány tőle. ...


kórházban nem mondtak semmit? az hogy iszik egy szuper jel. ételekkel kínáld de ne erőltesd belé. a lábadozást kutyája válogatja, de leírás alapján jó úton haladtok. próbáld meg minél gusztább dolgokkal meghozni az étvágyát.


mellesleg ha itt beírod a keresőbe a parvót akkor nagyon sok kérdést ki fog dobni neked ahol alaposan kivesézték a témát. érdemes elolvasnod őket hogy erőt meríthess belőlük, esetleg némi biztatást és bizonyosan találsz tanácsokat is.

2013. aug. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!