Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ilyen fajta?

Van ilyen fajta?

Figyelt kérdés
yan fajtát keresek ami nem olyan domináns, maci szerű, szeret mazagni, és nem eszik annyit mint egy ló
2013. aug. 9. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

o.O

az mit jelent h szeret mozogni?csak mert pl a komondor maciszerű,keveset eszik felnőtt korában és nagyon kezes,jó munkakutya,de nem futja le veled a maratont ha nincs hozzá kedve.

szerintem komondor az ideális a számodra,a leírtak alapján...

2013. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy egyen sokat, hogy a szomszédnak van egy bernát hegyije meg egy újfundlandija és a két kutya havonta megeszik 80 kg minőségi tápot. én max két zacskót tudok venni havonta ami 24 kg
2013. aug. 9. 21:30
 3/6 A kérdező kommentje:
A mozgás igénye legyen nagy. napi 1,5-2 óra séta. Azért kell ennyi, mert van egy vizslám és mellé szeretnék még egy kutyát. a komondorrak két bajom van 1 nehéz neveln 2 a szőre. azt elfelejtettem írni, hogy benti kutya lesz
2013. aug. 9. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
keverék a menhelyről vagy border collie, ausztrál juhász, samoyed,husky
2013. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

napi 1.5-2 órához nem kell nagy mozgásigényű kutya. egy nyíratlan uszkár szerintem maciszerű és nagyon intelligens is, mozgásigénye viszonylag nagy, bár alkalmazkodó. csak mondjuk nagyon nehéz találni nem törpe méretben. nem hinném h sokat eszik.

golden?

2013. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szomszéd kutyáinak sokallom a 80 kilót havonta. Az én 40 kilós kutyám eszik körülbelül 15 kilót havonta.
2013. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!