Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Családi házból panelbe költözt...

Családi házból panelbe költöztünk és azóta kutya meg van örülve mit tegyek? (folyt)

Figyelt kérdés
Kistestű kutya nagyon félénk de minden hangra és zajra vakkant morog sokszor csak úgy elkezd morogni és a szomszédokat is eléggé zavarja mit tudnék tenni hogy csöndben maradjon?A folyóson van még 2 kutya soha nem halottam a hangjukat.Ui:A családi ház is utcafront volt de ott nem zavarta ha mászkálnak csak kukás autó meg ilyenek.
2013. aug. 10. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom új neki a hely, és szokatlan. Próbáld meg elterelni a figyelmét, kihívni a szituból, amikor ugat.
2013. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megszokja majd.

Amikor mi befogadtuk a kutyankat, az elso ket hetben non stop ugatott egrsz ejjel, semmit nem aludtunk

Utana szepen abbahagyta. Szerintem csak mutatni akarya, hogy o nagyon jol orzi a teruletet.

A tiednek is szokatlan az uj helyzet, lakas, kornyezet. Vidd sokat setalbi, es ha ugat, szolj ra, vagy simogasd meg, hogy nem kell ugatni.

2013. aug. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

és mondjuk esetleg ha jó kiadós sétákra is elvinnéd? akkor megismerkedhetne a szerencsétlen a környezetével/szagokkal és még le is mozoghatná a felesleges energiáját.


és ez mellett lehet tiltani a kutyának a hangoskodást!

2013. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak aztán nehogy ellenetek forduljanak a lakók. Én pl. ki nem állhatom mikor a panelban a szomszéd kutyája elkezd ugatni csak úgy este 8-kor, mikor fáradtan jövök haza a munkából. Félre ne érts, szeretem a kutyákat, csak a hangjukat nem, mikor elaludnék.
2013. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A sétálással próbálkoztam.A szomszédok elég jól bírják csak én nem és félek hogy más se fogja.Rászólni? Mint ha a falnak beszélnék sose volt ilyen.Ha 2 hónap nem volt elég hogy megszokja akkor mikor?
2013. aug. 15. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!