Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 4 éves kisfiú mellé...

Egy 4 éves kisfiú mellé milyen kistestű kutyafajta lenne jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy nem pörgős de azért játszani szerető és nem elszökős kistestű kutyus fajta érdekelne! (Házban tartanánk úgyhogy jó lenne olyan ami nem hullatja a szőrét)

#monijaja
2013. aug. 10. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egy kutyus akkor nem pörög ha eléggé le van fárasztva. A szökést is így tudod megelőzni.

De a kérdésedre válaszolva: szerintem a cavalier spánielek nagyon aranyosak. Eléggé kistestű, de nem is annyira, hogy egy 4 éves kisfiú agyonszeretné :)

2013. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Yorki,havanese,bolonese szerintem esetleg chihuahua :) Jó kutyázást!
2013. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A cavalier egy tünemény a lányomnak az van, de iszonytosan hullik a szőre.
2013. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2013. aug. 10. 13:00
 5/15 A kérdező kommentje:
Yorkim nekem is volt 3 évesen és harapdált és folyton átment a szomszédhoz úgy hogy nem szeretnék mégegyszer yorkit .
2013. aug. 10. 13:02
 6/15 anonim ***** válasza:
uszkár és nem hullik a szőre
2013. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Majdnem minden kutyának hullik a szőre többé kevésbé. Egészen apró kutyust szerintem ne válasz (pl. chivava) mert nagyon törékeny jószágok. Hamar megsérülhetnek a gyerekekkel történő játszás közben....
2013. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen Bichon(Bolognai, Havannai, Máltai). Kedvesek, játékosak és sokkal szelidebbek, mint a terrier társaik. Az enyém imádja a gyerekeket, sosem bántana egyet sem. És a szőre sem hullik.
2013. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Yorkit ne hajlamos harapni és sok a szőrével a gond
2013. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Bichonom is volt 10 évesen és folyton kereste a lyukakat és hiába futtattam 1 órát előtte az utcán ahogy elengedtem már sietett a kerítéshez és nézte a lyukakat. Azért kéne nekünk nem szökős kutyus mert olyan helyen lakunk hogy szomszédos kertjein közt van egy óriási rét és sosem találjuk meg és kóbor kutyák is átjárnak hozzánk este lyukakat ásnak és hiába temessük be/el barikádozzuk folyton vissza csinálják és nem győzzük megcsinálni a kerítést ezért keresek olyan kistestű kutyát ami nem szökik .
2013. aug. 11. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!