Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 2 kutyánk és nagyon...

Van 2 kutyánk és nagyon bolhásak, fürdetjük őket kaptak bolhanyakörvet, azt a csepegtetős szert is, de nem segít, tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Valami jó sampont vagy valami bolha irtó szert ha tudtok ajánlani megköszönöm.

2013. aug. 11. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Neostomosan ampullát vegyél, old fel 1 liter vízben azzal fürdesd meg. A környezetet is le kell fújni, főleg azokat a helyeket ahol fekszenek. Egy hét múlva ismételd meg az egészet, ezután jöhet mondjuk adxantix amit havonta kell ismételni.
2013. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2013. aug. 11. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elsőhöz.plusz 3-4 hétig hetente meg kell ismételni!a spot on-ok és a bolhanyakörvek nem használnak csak ha ki van belőle írtva.csak megelőzésre jók! és egyszerre nyakörvet+spot on-t nem ajánlanám.inkább egy jobb minőségű spot ont miután a neostomosanos kezeléssel végzel.a környeztet is fújd be!ha benti kutya akkor az ágyat a szőnyegeket+érdemes vele felmosni.nem túl drága 1 ampulla olyan 3-400 ft körül van.nekem kistermetű szobakutyám van és elég volt mind a négy hétre 1 ampulla összesen.és a környezetet is befújtam.de hatott.sok sikert! mi nem rég fejeztük be a kezelést.
2013. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hiába fürdeted őket, ha a környezetet nem kezeld le: fekhely, minden, ahol a kutyák gyakran megfordulnak, pl. szőnyeg. Kertben minden farakás, ha van, stb. Parketta, stb. Aztán 3 hét múlva ismétlés. Neostomosan jó erre. 1 ampulla 1 liter víz.
2013. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek, Neostomosannal alaposan megfürdetni a kutyákat, 2x, 5 nap eltéréssel utána az egész életterüket bolhátlanítani kell.

Kiporszívózni mindent, és minden sarkot és rést bepermetezni neostomosanos oldattal. A második fürdetés után mehet rájuk a spot-on, ajánlom az Advantixot.

2013. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kinti kutyák , ami azt jelenti ,hogy minden farakást minden egyes részt az udvaron fújjak le azzal a szerrel amit ajánlotok?

2013. aug. 11. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez kicsit macerás lenne. Nekem is kinti kutyáim vannak, és csak az kutyaházakat és azokat a helyeket szoktam ahol sokszor tartózkodnak.
2013. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ezek a kutyák szinte mindenhová bemennek és mindenhol járkálnak! :(
2013. aug. 11. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!