Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a bichon havanes...

Mit gondoltok a bichon havanese kutyákról?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bichon havanese kutyusom van, már 7 és fél éves. Nagyon imádjuk, kitűnő fajta, igazi családtag. Könnyen tanitható, bár szerintem minden kutyust lehet, csak foglalkozni kell vele. A mi kutyusunk nem szeret egyedül lenni (bár lehet, hogy azért, mert általában mindig van itthon valaki, és igy szokta meg). Nem hullik a szőre, mi meg szoktuk nyiratni tavasszal és ősszel, mert mint a gyapjú olyan a szőre, könnyen összecsomósodik, de rendszeres fésüléssel ez elkerülhető. Nem tudom, milyen irányban szeretnél többet tudni, ha tudok, segitek, csak irjál.
2009. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Aranyosak ismerősnek van egy pár picikék panelban is elvannak. :D De én akkris Bolognai Majonéznek fogom őket hívni :D
2009. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bichon bolognese és bichon havanese, ők így két külön fajta nem? (Nem nagyon ismerem őket.) Ebből hogy jön ki a bolognai majonéz?


Elég sok havanese-t láttam, és az a benyomásom, bár hangsúlyozom nem értek nagyon az ölebekhez, hogy a havanesek idegrendszere erősebb, ragaszkodóak, és odaadóak. A bolognese-ekből mindig csak a hisztis "ki ha én nem?" pökhendi töpörtyűket láttam. Nagyon sokan vannak, a lakótelepen, ahol lakok, de persze gondolom egyikből is van ilyen, másikból is olyan.

2009. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon tetszik a fajta, de nem hiszem, hogy lesz ilyenem.
2009. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az első válaszolónak mondom,hogy havanese-t szeretnék,és kíváncsi vagyok a véleményekre,minden téren.Rengeteget olvastam már róla,de jó,hogy ha egy tapasztalt gazdi is elmondja a véleményét.:):)

Mindenkinek köszönöm!

2009. okt. 28. 09:23
 6/6 anonim ***** válasza:
A HAVANESE nagyon jópofa kutyus fajta. A miénk 3 hónapos és nagyon szeretjük. Kedves egy fajta csak más kutyákkal ne nagyon akard össze engedni mert nem barátságos fajta. A barátnőm havanése megtámadja a kutyákat pedig 4 éves. Persze a miénket már le-le visszük a kutyákhoz hogy szokja!
2010. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!