Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS. Nem tudom mivan a kutyámm...

SOS. Nem tudom mivan a kutyámmal?!

Figyelt kérdés
Már vagy 1 fél órája folyamatosan nyalja az orrát,meg a falat,a padlót,tépi a szőnyeget,idegesen járkál fel alá.Adtam neki sült csirkemellet,ami elég fűszeres volt.Attól lenne?Nagyon megrémít h mi baja lehet...Lécci ha tudsz vmit írj!Köszi.6 éves bichon havanese,5 kilós...

2013. aug. 12. 15:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz baja. Egy ismerősöm ugyan így járt, fűszeres kaját adott a kutyának és szerencsétlen nem bírta. Folyamatosn hányt, és füvet kajált. Ha van otthon kefír vagy natúr joghúrt azt adj neki, nyugtatja a gyomrát. Ma mást már ne egyen, csak ezt. Lehetöleg többet ne adj neki ilyen kaját, nem neki való.
2013. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. utánanéztem és a fűszeres kaja TABU a kutyáknak...legalább olyan rossz, mint a csoki. sok kutya nem tudja megemészteni és hányást okoz...
2013. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 BenceVID válasza:
a kutyák megérzik a rossz szellemeket,sokan mondták a tüneteket és mindig démon volt a végén.MONDJ IMÁT!!!!!!!!
2013. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!