Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3,5 hónapos kutyámmal mi a...

3,5 hónapos kutyámmal mi a baj? Hiperaktív?

Figyelt kérdés
Általában este 8-9 között rá szokott jönni az 5 perc, ami kb 2-5 percig tart ilyenkor párszor ki be rohangál ugat de csak igy játékosan aztán lenyugszik. Ez ma is volt. lenyugodott lepihent és egyszercsak elkezdte ugatni az itatótálját, amit soha nem ugatott még meg. aztán rászoltam hogy ne, elkezdett összevisza rohangálni de ugy hogy folyton elesett. lenyomtam a földre mert ugy tudom, ettől megnyugszik, nem sikerült, ugyanolyan volt. megfogtam mégegyszer ott a nyakánál de erre elkezdte harapni a kezem, amit nem szokott, mert le van róla szoktatva, csak nyalogatja mindig. ugatott tovább, mindenre amire eddig nem, dobozra, szekrényre, könyvre, az itatótáljára, ami felborult. Ezután a kiömlött vizet elkezdte kaparni tiszta viz lett öszevisza rohangált meg se birtam fogni. Átvitem a nappaliba ott is ugatott. Ez mire utal? lassan 2 hónapja van nálunk, de még sosem csinált ilyet. lehet hogy hiperaktív? Rendesen sétáltatjuk, tnap 3 órát is sétáltunk, járunk kutyaoviba heti 1x. Rengeteget játszunk vele, ma egésznap vele voltunk és játszottunk.

2013. aug. 3. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
kölyök, majd kinövi :)
2013. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Estére biztosan megjött az energiája, aztán úgy gondolta játszik ő magának. Bár az elég fura, hogy hirtelen a táját ,a szekrényt és egyéb tárgyakat ugatott meg.
2013. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!