Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adjatok tippeket ahoz, hogyan...

Adjatok tippeket ahoz, hogyan taníthatnám meg a kutyám otthol Dog-dancingelni!?

Figyelt kérdés

Tudom ,hog az alapoknál kell kezdeni, de nme tudom, hogy végülis hol kezdjem... :S

( Aki csak azért jön, hogy beszóljon, hogy miek a kutyának táncolnia, nem is írjon -.-)

Lécci segítsetek. :DD


2009. okt. 27. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Hát igazából legjobb ha keresel egy kutyasulit vagy a kiképzőt aki házhoz megy.


Ha azt sem tudod hol kezd akkor nem fog menni, és ezt a legnagyobb jóindulattal mondom.

2009. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akáremelyik trükkel elkezdheted smi tetszik. Esetleg klikker tréninggel, pálcázással. Sok leírás van erről, írb be a google-ba. Kutyaiksolában nem tudok róla, hogy külön ilyen képzés indulna, a kiképző biztos tud tanácsot adni. Csak nem mindegyik iskola ilyen típusú. Valahol a kemény fegyelmezés megy, valahol meg agillity, őrző-vedő meg nincs is, szóval érted..
2009. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A dogdancing nem más mint trükkök egymás után. Egyesével kell trükköket tanítanod először. Én klikkerrel csinálnám.

Youtube-on meg rengeteg videó van a trükkök tanításáról.

2009. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt mindent leírnak: [link]

Ajánlom még Kyra Sundance 101 kutyatrükk c. könyvét, a legalapvetőbb dolgoktól (ültetés, pacsi, hátrál) a szagazonosításig rengeteg trükk leírása megtalálható benne, lépésről-lépésre, képpel illusztrálva.

Amúgy milyen kutyád van?

2009. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ködzönöm a segítségeteket :D


Mint leírtam, nem arrra vagyok kíváncsi, hogyan tudsz beszólogatni nekem :D

Ha nme értessz hozzá, nem gyere ide..

Enyíí. :ĐĐ

2009. okt. 27. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
amúgy én úgy csináltam,hogy a jutalomfalatot így körbe mozgattam,és a kutya meg utánozta:D
2009. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
www.trukkok.hu -> dog dancing :)
2009. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ír szetter. :D
2009. okt. 28. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!