Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kennelben van ilyesmi...

Melyik kennelben van ilyesmi szinü németjhuász?

Figyelt kérdés

[link]

Arra gondolok,hogy kevés benne a fekete,a vörös szin dominál elsősorban.Megnéztem a kenneleket,de nem nagyon láttam ilyesmit.A kölyköknél mennyi idősen lehet eldönteni,hogy milyen lesz nagyjából a szine?Előre is köszönöm!:)


2013. aug. 12. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez a kutya inkább vörös-ordas.Bár nagyon nem tud egy fotó színt visszaadni teljesen. A képen lévő kutyának kevés a fekete a nyergen. Csak ilyen színre tenyészteni nem szoktak.

A kölyökszőr levedlése után már meg lehet állapítani a felnőttkori színt.

2013. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem,tehát ha 11-12 hetesen hazahozom a kölyköt,akor még nem lehet megállapitani,hogy ilyen lesz-e vagy sem?Vagy ha ennyire dominál benne a vörös,akkor már 11-12 hetes korában is látszik?
2013. aug. 12. 21:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a rutinos tenyésztő meg tudja mondani a kölykökről is, hogy milyenek lesznek. Agártenyésztő ismerősöm mutogatott egyszer egy asszem két hetes alom kölyköt, hogy ez fekete, az csíkos, emez meg valami harmadik, és hát nekem mindegyik ugyanolyan fekete volt, de végül természetesen neki lett igaza :D
2013. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!És mi a véleményetek az Einsamer Wolf kennelről?Illetve melyek a legjobb nj kennelek Magyarországon?:)
2013. aug. 12. 21:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is a vöröses németjuhászok tetszenek, az enyém is az volt, a Milesevac kennelből származott az apja.


http://www.youtube.com/watch?v=7c6ujuaweDQ


[link]

2013. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miben "legjobb"? Mert vannak a kiállításokon igen gyakran jelenlévők, akik szinte mindig nyernek, vagy legalább is elől vannak.Ők csinálják a SZÉP kutyákat. És vannak, akiknek kiállításon kevesebbet szerepel a kutyája, de megfelelnek a sztendernek és sokszor némelyiknél jobb a munkakészség is.
2013. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyanok érdekelnének,akik szép küllemü kutyákat tenyésztenek.
2013. aug. 12. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:
az általam belinkeltek neked nem elég szépek?
2013. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A "szép" nálad mit jelent? Mert nekem pl egy munkavonalú kutya is szép. Viszont kiállításon labdába sem rúg.

keresd fel a németjuhászkutya.lap.hu oldalt és nézegess a tenyésztőknél.

2013. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak igaza van. Ott megtalálsz pár ismert kennelt és nézelődhetsz a kutyák között. De a tenyésztőtől is függ. Van, amelyik sokat jár kiállitásokra és a legjobb akar lenni, kiállitásokra tenyészti a kutyáit, van amelyik csak beszerez egy jó tenyészpárt és a kereslet alapján szaporitja őket. Egyik fajta tenyésztőt sem lehet lebecsülni, bár az első kategóriába tartozó emberek kutyái sokkal mutatósabbak és a csipőjük sem az eredeti.

A szinnel kapcsolatban : Az is döntő, milyenek a felmenői.

2013. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!